Aktywne Wpisy

kobiaszu +162
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.
Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna
#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna
#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
źródło: 1000028320
Pobierz
pytajacy_r +103
Moje true story z lekarzami:
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie





Uszczegóławiając wpis z dzisiaj o podejściu do znajomości z płcią przeciwną, będąc w związku, rozumiem, że każdy jest inny i niektórzy uważają to za nadmierną zazdrość. Dlaczego mnie to tak boli? Bo parę z tych ,,znajomych'' jest poznanych na Tinderze, a druga połówka podkreśla, że to nic złego napisać raz na pół roku ,,co tam?'' z taką osobą i liczą się intencje, a jeśli ktoś nie ma złych intencji i pisze z kimś normalnie, to to nic złego. Niestety, ale osoba, z którą jestem w związku faktycznie jest bardzo towarzyska do wszystkich, ale bolą mnie te znajomości z tych aplikacji, mimo że nie utrzymuje z nimi kontaktu na co dzień, ani się nie spotyka z nikim 1:1, to i tak mam problem z tym, że dla mojego spokoju nie potrafi jakoś tych znajomości zakończyć, uciszyć całkowicie, usunąć z social mediów.
#zwiazki #tinder
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Generalnie jeżeli nasz partner szuka czegoś u osób płci przeciwnej to nie jest to nasz partner.
A na tindera nie wchodzi się "żeby kogoś poznać" bez romantycznych podtekstów.
Jak radzić sobie z zazdrością?
Kiedyś spotkałem się z jedną dziewczyną, mówiła, że otwarty związek może być wyjściem, "jej znajomi" spróbowali i podobno polecają.
Dziewczyna mówiła też, że żeby znaleźć sobie kogoś odpowiedniego muszę spotykać się z jak największą
@mirko_anonim: Typiara ma znajomości z aplikacji randkowej, mimo że jest w związku?
Stawiam cały mój majątek że już cię zdradziła, albo w najbliższej przyszłości zdradzi. Nie bądź naiwnym i głupim głupkiem, tylko daj sobie z nią spokój. Chyba że ciężko ci o związek z nową osobą,
@karokrakow: w sensie że baba ma kolegów z aplikajci randkowej, chłop ma w pełni uzasadnione podejrzenia i czuję zazdrość, ale mimo wszystko jego wina, bo ma lękowy styl? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@karokrakow: Czy ty siebie czytałaś w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ta osoba ma kolegów z aplikacji randkowej, wystarczy że napiszę "wbijaj do mnie", a każdy z tym "ziomeczków" ruszy, nawet jeśli miałoby się zerwać z pogrzebu własnego ojca xd
To kiedy według
@moll: Mam "znajomego" który dymał kochankę, na wspólnych wakacjach z żoną. Wszyscy się znali.
Baba miała zero podejrzeń, no bo przecież mąż nic nie
Wiem za to jak to być w związku z zazdrośnikiem, dla którego jakakolwiek wymiana zdań z osobą płci przeciwnej to już układanie sobie całego scenariusza zdrady w głowie. To też nie jest normalne, ani zdrowe, tak jak dymanie kochanki na wspólnych wakacjach.
@karokrakow: czyli próbowanie "czy coś z tego będzie" z jakimś kolesiem GDY SIĘ JEST W ZWIĄZKU uważasz za normalne i nic się nie stało zazdrosny kontrolujący opresorze patriarchalny?
Czy ty sama siebie słyszysz?