a to, że faceci mają często "koleżanki" to wynika tylko i wyłącznie z tego że są BECIAKAMI i liczą że przez taką pseudo - przyjaźń coś uzyskają - tak samo kobiety, tylko one z takiej relacji czerpią inne benefity np. darmowa podwózka, pomoc w remoncie, tampon emocjonalny
@Dietetyq Moi koledzy mają żony/stałe partnerki, więc na nic
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
@mirko_anonim: Kłamstwo, mam kumpli i żadnego nie traktuję w taki sposób.
@Dietetyq
Moi koledzy mają żony/stałe partnerki, więc na nic