Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
odpowiedzialna-opowiadaczka-5:

a to, że faceci mają często "koleżanki" to wynika tylko i wyłącznie z tego że są BECIAKAMI i liczą że przez taką pseudo - przyjaźń coś uzyskają - tak samo kobiety, tylko one z takiej relacji czerpią inne benefity np. darmowa podwózka, pomoc w remoncie, tampon emocjonalny


@Dietetyq
Moi koledzy mają żony/stałe partnerki, więc na nic
  • Odpowiedz