Aktywne Wpisy

Karolaaa555 +12
Jak ja chyba zacznę płacić jakimś randomom żeby się ze mną kolegowali. Myślałam, że jak zdam tą maturę to będzie super, że będzie zero zmartwień. A teraz wsm tęsknię bo przynajmniej nie miałam czasu na myślenie i wymyślanie takich bzdur tylko focusowałam się na nauce. Jedynie co mi poprawia humor to granie w te durne gry przez które przesiedziałam lata na dupie i nabawiłam się fobii społecznej przez którą dostaję codziennie pytania

wfyokyga +127
Dobranoc
źródło: temp_file497302056630926366
Pobierz




Zżymacie się na robienie opisów w AI. A przyznać się kto robił wykopakowy retro engineering? Czyt. - wrzucał w czata giepete swój opis i dane konta żeby siebie samego wystalkowac i zanalizować? Sprawdzić jakie fajne prezenty zasugeruje?
Wyniki mogą być ciekawe.
Ciekawe o kim mowa
@reventon: w moim przypadku nie były. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z ciekawości wrzuciłam swój opis w GTP Plus i wygenerował mi głównie generyczne propozycje (a mam kilka mocno niegenerycznych zainteresowań). Pewnie gdyby pobawić się promptem i kazać mu myśleć nieszablonowo, to poradziłby sobie lepiej, ale mimo wszystko wolę ludzką - nawet jeśli nietrafioną - inwencję niż suche propozycje od modelu językowego.
źródło: temp_file1664927477024592191
PobierzNie wiem kogo mógłbyś obrażać, nikt nie przychodzi mi do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)