Wpis z mikrobloga

Co to za gównoburza? http://www.wykop.pl/link/2034786/hanba-protest-przed-ambasada-rosji-korwin-mikke-wygwizdany/

To teraz sama obecność w ambasadzie jest już uważana za zdradę? Czytałem te komentarze i co chwila sprawdzałem czy to wykop czy może niezależna. Co śmieszniejsze, nikt nie podał żadnego zarzutu, nikt nie podał informacji na temat tego co Korwin tam robił. Niezależna się kłania :) Zabawne, że do metod skrajnej sekty pisowskiej ucieka się #neuropa Jak pisałem, takie przyjęcia są bezcennym źródłem informacji i każdy kto odrzuca zaproszenia na przyjęcie do jakiejkolwiek ambasady jest moim zdaniem idiotą a nie politykiem.

#polityka #korwin #knp #4konserwy
  • 67
@Velati: Sługusy neuropy są wszędzie:

"#!$%@?, już ostatnio naprostował w Superstacji u Jagielskiego jego stosunek do Putina i Rosji no i zabrzmiało to całkiem sensownie, bo wybrnął z tego zgrabnie... A tu taka akcja, tego już nie można wytłumaczyć, tłumaczyć z korwinowego na ludzki, bo nie da się. Dopiero co 7.5% w wyborach, dopiero co zdobył sobie licznych zwolenników 'nawróconych' przez KNP-owców, zaczęło się pasko sukcesów, ale nie, ozjasz musi po
@Jariii: No i po co przytaczasz ten cytat? Tam nie ma żadnego sprecyzowanego zarzutu. Jest stwierdzenie, że Korwin zachowuje się jak sługus Rosji ale nie ma żadnych argumentów. No chyba, że tak jak pisałem wcześniej, pojawienie się na przyjęciu w ambasadzie ktoś uznaje za bycie sługusem Rosji. To patrzcie teraz, sługusem ilu krajów jest Sikorski!
@Velati: no cóż, tak jak wcześniej (przed majdanem) propaganda mówiła, że Rosja jest dobra, trzeba się z nimi dogadywać bo na tym polega polityka by mimo różnic, jakoś się dogadać bo z kłótni, bojkotu i nienawiści nic dobrego nie wyniknie to teraz mamy zwrot o 180% i Rosja to ci źli, okropni, a Putin to car współczesnego świata, dyktator i despota chcący odrodzenia ZSRR i panowania nad światem.

Co się dziwisz,
Ten sam motyw co ostatnio: PiS i Neuropa zawsze razem!

Tak jak Velati mowi: 0 argumentow tylko pokrzykiwania idiotow. :D
Czekam na przykład


@Velati: No to tak : sławne już dowody na sponsorowanie Majdanu - nadal nic nie zaprezentował. A takie mówienie bez poparcia dowodów, jest działaniem tylko i na szkodę Polski. I tego typu wypowiedzi idealnie zgrywają się z propagandą Putina. Do tego nie rozumiem jak można mówić z sympatią o Putinie , a jednocześnie tak bardzo nienawidzić UE. Przecież z dwojga złego , to w ogólnym rozrachunku rządy Putina
@Yahoo_: Kiedy ruscy powiedzą, że 2+2=4, ty pierwszy rzucisz kamień, że to putinowska propaganda.

Wy już w ogóle nie macie mózgu. Kiedy tylko ktoś powie coś złego, słowo prawdy o unii europejskiej to natychmiast staje się ruskim agentem, innej opcji nie ma. A Polska gdzie? Może jednak mówi w interesie Polski, nie pomyśleliście o tym? Nie, dla was nie istnieje coś takiego jak "Polska". Całkowicie porzuciliście swoją narodowość, wy jesteście już
@donmuchito1992: A Ty się przyznaj, że jedyne poglądy jakie posiadasz to antykorwinowskie. Taki sam bezideowiec jak ci co głosują na PO przeciwko PiS i ci co głosują na PiS przeciwko PO. No chyba, że za poglądy uznajemy rusofobię i ukrainofilię ale wg mnie to ciut przymało na ukształtowanie spójnego światopoglądu. Nie wiem po #!$%@? prowadzisz te krucjaty antykorwinowskie. Tak samo jak Palikociarnia atakująca kościół na poziomie dogmatów. Prowokacje, które sprawiają, że
praw człowieka


@loooz: już sama definicja "prawa człowieka" jest mocno lewacka, nie wspominając od demokracja bo Ci debile co tam krzyczeli w ogóle nie rozumieją słowa demokracja.

A popieranie praw człowieka to ostre lewactwo bo to ewidentne niezrozumienie tematu po raz kolejny. Jakim trzeba być idiotą, żeby twierdzić, że w Polsce jest jakikolwiek problem z łamaniem (so called) prawa człowieka.

Trzeba być oczywiście lewakiem bez mózgu nie rozumiejącym świata, którzy chcą
@franekfm: Co ty #!$%@?... Rozumiem, że jak większość sekciarzy uważasz, że świat jest idealny a ludzie są traktowani tak jak na to zasługują? A jeżeli nie to trudno, bo przecież prawo silniejszego to dobre prawo i każda próba obrony jednostki to lewactwo... Nie ma słów na wasz brak wyobraźni, empatii i ignorancję... Potrzebujecie porządnego kopa w dupę od życia, żeby te wasze radykalnie wolnościowe poglądy poszły z dymem.

Na podstawie dwuzdaniowego
@loooz: sam #!$%@?, sorry człeku ale jeszcze za dużo rzeczy nie kumasz. Klapki na oczach, zero zrozumienia życia i słowa demokracja.

W dodatku to #!$%@?, ze w Polsce mamy demokrację. Ostra beka z typa nie kumającego rzeczywistości.
@loooz: bua ha ha ha ha ha, sram na Twoje #czarnolisto

P.S.

70% Rosjan popiera Putina, przypadeq? Nie sondze, ale lewactwo dalej będzie #!$%@?ć, że w Rosji źle, że łamanie praw człowieka, co za naiwniacy.

Żałośni ludzie, zabrali by się za robotę i coś konkretnego a nie za robienie z siebie idiotów. Chorzy i żałośni wymagający leczenia psychiatrycznego.
@donmuchito1992: jakoś magicznie nie moge znaleźć na twoim profilu linku do zakopanych (SPISEG!)...ale pamietam że zakopywałeś jakieś znalezisko odnośnie wołynia. Przy czym żadnym problemem nie jest cofnięcie zakopania/wykopania :)
@ediz4: Cytuję za JKM

Zwłaszcza domaganie się przeprosin za mord w Katyniu to kompletny bezsens, gdyż (a) Związek Sowiecki zdążył jeszcze przed rozwiązaniem się za ten mord oficjalnie przeprosić – a jeśli idzie (b) o Rosję, to sami bolszewicy wymordowali Rosjan nie 20.000 lecz ponad 20.000.000, w tym sam Dzierżyński, Polak przecież, mordował ze swoją CzeKa dziennie tylu Rosjan, ilu Polaków zginęło w Katyniu! Wymordowano kwiat rosyjskiej arystokracji, burżuazji, kułaków (czyli
@bozydar-iwanov-9: tak zakopałem, ale głównie ze względu na wypowiedzi tego typa z mniejszości ukraińskiej. Tak samo jak zakopałem znalezisko w którym był film, gdzie podobno majdanowcy mieli komuś oczy wydłubać.

KNP ma fajny program gospodarczy, ale to co robi JKM to zakrawa a o śmiech. Popiera skrajnie wrogi nam kraj. Wychwala komunistów, neguje odpowiedzialność Hitlera za śmierć milionów Polaków. Plus dużo krzyczy mało robi. Jego ustawa lustracyjna pozwoliła wrócić komunistom(pod zmienioną
@donmuchito1992: na jedno wychodzi. Tak poza tym to negowanie odpowiedzialności to takie samo naciąganie wypowiedzi jak ten słynny domniemany gwałt. Ustawa lustracyjna nie czasem była wymierzona przeciwko starym komunistom? Ja wypowiedzi Korwina odbieram raczej jako twierdzenie że Putin jest dobry dla Rosjan, nie koniecznie dla innych. Poza tym jak człowiek z jednocyfrowym poparciem może coś praktycznego zrobić?
@bozydar-iwanov-9: Już widzę jakie byłoby oburzenie części wykopków jakby Psikot pojechał się bratać do Rosji z Putinem. Ludzie pokroju Velatiego nie daliby mu żyć. Korwin jest tylko mocny w szczekaniu, realnych działań jego partii brak. RN widać, że pomaga coś kombatantom czy innym potrzebującym. Głosowanie na Korwina to jest bunt. Bunt przeciwko temu, co dzieje się w RP w ostatnich latach. Korwin jest trafił na podatną grupkę wyborców tj. Kucy którym
@donmuchito1992: Sorry ale caly twoj drugi akapit pokazuje, ze nie masz zielonego pojecia o polskiej polityce i w dodatku nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

PS: Ja osobiscie nie lubie Ruskow. I co z tego? Polityka polega na schowaniu swoich animozji do kieszeni i kierowaniu sie zdrowym rozsadkiem.
@snow: Więc spytam jeszcze raz: gdzie tu jest zdrowy rozsądek i kierowanie się polską racją stanu, gdy wygaduje się bzdury o Majdanie, bez poparcia żadnymi dowodami? To jest działanie na korzyść polskiej polityki zagranicznej i jej wizerunku na świecie?
@donmuchito1992: znowu, takie samo oburzenie jest jak krul pokazał się w ambasadzie rosyjskiej. Fakt faktem że na wykopie jest masa zatwardziałych korwinowców. Nie słyszałem żeby Ruch Narodowy pomagał kombatantom, podziękowałbym za jakieś źródło. Problemem konserwatywnych liberałów (w tym BADUM mnie) jest to że w Polsce mamy socjal liberałów mniej lub bardziej skrytych, chadeków którzy chcą wzajemnej relacji kościoła z państwem lub partię konserwatywną z zerową dla mnie wiarygodnością lub mamy człowieka
@stjimmy: No dobrze ale w tym cytacie Korwin utożsamia sprawę Katyńską ze Związkiem Radzieckim który niby już przeprosił.

13 kwietnia 1990 roku podczas wizyty prezydenta RP Wojciecha Jaruzelskiego w Moskwie, Michaił Gorbaczow przekazał pochodzące z radzieckich archiwów dokumenty dotyczące zbrodni katyńskiej, po raz pierwszy oficjalnie przyznając, że zbrodni dokonało NKWD. Tego samego dnia w oświadczeniu państwowej agencji TASS oznajmiono, że bezpośrednią odpowiedzialność za zbrodnię katyńską ponoszą Beria, Mierkułow i ich pomocnicy[44].
@bozydar-iwanov-9: nie ma za co. Kolejna sprawą są też wyborcy Korwina którzy myślą, że są tymi lepszymi, tymi myślącymi, tacy niezależni i każdy niezgadzający się z nimi jest dla nich lewakiem, idiotą etc. Wiadomo, że nie wszyscy jednak gro z nich tak postępuje i są widoczni przez co do wyborców KNP przylega taka łata. Korwin jeżeli chce zostać politykiem potrzebuje specjalisty od PR i dobrych doradców politycznych. Póki co to chce
@donmuchito1992: Opinie może mieć każdy, tylko ty codziennie płaczesz o Korwina we wszystkich możliwych miejscach. Przeglądam wpisy i znaleziska polityczne, nie ma dnia żebyś się nie gotował i produkował komentarzy na temat JKM. Obsesja?