Wpis z mikrobloga

Co to za gównoburza? http://www.wykop.pl/link/2034786/hanba-protest-przed-ambasada-rosji-korwin-mikke-wygwizdany/

To teraz sama obecność w ambasadzie jest już uważana za zdradę? Czytałem te komentarze i co chwila sprawdzałem czy to wykop czy może niezależna. Co śmieszniejsze, nikt nie podał żadnego zarzutu, nikt nie podał informacji na temat tego co Korwin tam robił. Niezależna się kłania :) Zabawne, że do metod skrajnej sekty pisowskiej ucieka się #neuropa Jak pisałem, takie przyjęcia są bezcennym źródłem informacji i każdy kto odrzuca zaproszenia na przyjęcie do jakiejkolwiek ambasady jest moim zdaniem idiotą a nie politykiem.

#polityka #korwin #knp #4konserwy
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velati: Sługusy neuropy są wszędzie:

"#!$%@?, już ostatnio naprostował w Superstacji u Jagielskiego jego stosunek do Putina i Rosji no i zabrzmiało to całkiem sensownie, bo wybrnął z tego zgrabnie... A tu taka akcja, tego już nie można wytłumaczyć, tłumaczyć z korwinowego na ludzki, bo nie da się. Dopiero co 7.5% w wyborach, dopiero co zdobył sobie licznych zwolenników 'nawróconych' przez KNP-owców, zaczęło się pasko sukcesów, ale nie, ozjasz musi
  • Odpowiedz
@Velati: ta ilość kuców bijących peany na temat rosja, putina i opluwających Polskę. W wielu komentarzach miałeś wyjaśnione dlaczego nie powinien tam się pojawiać. Korwina to jednak trzeba wyznawać
  • Odpowiedz
@Jariii: No i po co przytaczasz ten cytat? Tam nie ma żadnego sprecyzowanego zarzutu. Jest stwierdzenie, że Korwin zachowuje się jak sługus Rosji ale nie ma żadnych argumentów. No chyba, że tak jak pisałem wcześniej, pojawienie się na przyjęciu w ambasadzie ktoś uznaje za bycie sługusem Rosji. To patrzcie teraz, sługusem ilu krajów jest Sikorski!
  • Odpowiedz
@Velati: no cóż, tak jak wcześniej (przed majdanem) propaganda mówiła, że Rosja jest dobra, trzeba się z nimi dogadywać bo na tym polega polityka by mimo różnic, jakoś się dogadać bo z kłótni, bojkotu i nienawiści nic dobrego nie wyniknie to teraz mamy zwrot o 180% i Rosja to ci źli, okropni, a Putin to car współczesnego świata, dyktator i despota chcący odrodzenia ZSRR i panowania nad światem.

Co się
  • Odpowiedz
@Velati: zaproszenie JKM przez Rosję to wyraz ich szacunku do klasy tego człowieka.

P.S.

Pikietę zorganizowała fundacja Otwarty Dialog, która zajmuje się obroną praw człowieka i wspieraniem demokracji na terenach postsowieckich


czyli coś w stylu lewactwo z Twojego Rowu
  • Odpowiedz
Ten sam motyw co ostatnio: PiS i Neuropa zawsze razem!

Tak jak Velati mowi: 0 argumentow tylko pokrzykiwania idiotow. :D
  • Odpowiedz
Czekam na przykład


@Velati: No to tak : sławne już dowody na sponsorowanie Majdanu - nadal nic nie zaprezentował. A takie mówienie bez poparcia dowodów, jest działaniem tylko i na szkodę Polski. I tego typu wypowiedzi idealnie zgrywają się z propagandą Putina. Do tego nie rozumiem jak można mówić z sympatią o Putinie , a jednocześnie tak bardzo nienawidzić UE. Przecież z dwojga złego , to w ogólnym rozrachunku rządy
  • Odpowiedz
zaproszenie JKM przez Rosję to wyraz ich szacunku do klasy tego człowieka.


@franekfm: trolololo :D. Raczej nagroda za głoszenie putinowskiej propagandy w Polsce :).
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Kiedy ruscy powiedzą, że 2+2=4, ty pierwszy rzucisz kamień, że to putinowska propaganda.

Wy już w ogóle nie macie mózgu. Kiedy tylko ktoś powie coś złego, słowo prawdy o unii europejskiej to natychmiast staje się ruskim agentem, innej opcji nie ma. A Polska gdzie? Może jednak mówi w interesie Polski, nie pomyśleliście o tym? Nie, dla was nie istnieje coś takiego jak "Polska". Całkowicie porzuciliście swoją narodowość, wy jesteście
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: A Ty się przyznaj, że jedyne poglądy jakie posiadasz to antykorwinowskie. Taki sam bezideowiec jak ci co głosują na PO przeciwko PiS i ci co głosują na PiS przeciwko PO. No chyba, że za poglądy uznajemy rusofobię i ukrainofilię ale wg mnie to ciut przymało na ukształtowanie spójnego światopoglądu. Nie wiem po #!$%@? prowadzisz te krucjaty antykorwinowskie. Tak samo jak Palikociarnia atakująca kościół na poziomie dogmatów. Prowokacje, które sprawiają,
  • Odpowiedz