Czy warto w nowym minipc reinstalować Windowsa, czy można zaufać temu co przyszło od pana chińczyka? Chodzi dokładnie o Gmktec K6 z tego sklepu link jeżeli to coś zmienia. Czy ktoś z Was miał jakieś niespodzianki z domyślnym systemem zainstalowanym na takim komputerku i np. zauważył połączenia sieciowe pod nietypowe adresy?
@mtosny nie licząc, że przychodzi jakiś multi-lang/eng windows w starej kompilacji, to nigdy nie wiesz...
Zagraj sterowniki (katalog C:\Drivers tam chyba jest ładnie zrobiony), sprawdź jaka wersja Home/pro, zainstaluj na czysto czystego polskiego windowsa z ściągniętego ISO. Nowy zreaktywuje ci się z sn starego, aktywacja cyfrowa z biosu, działa.
@mtosny reinstalacja na czysto zajmie mniej czasu, niż czekanie aż przejdzie proces spolszczenia obecnego systemu, plus aktualizacje z np 23h03 do 25h0iles co teraz jest
#komputery #windows11 #minipc #gmktec #chinszczyzna
Zagraj sterowniki (katalog C:\Drivers tam chyba jest ładnie zrobiony), sprawdź jaka wersja Home/pro, zainstaluj na czysto czystego polskiego windowsa z ściągniętego ISO. Nowy zreaktywuje ci się z sn starego, aktywacja cyfrowa z biosu, działa.