Wpis z mikrobloga

A wiec konfa zaglosowala przeciwko odebraniu immunitetu Ziobrze, zero zaskoczenia, nie zapominajcie tez o drugiej przybudowce Kaczynskiego ale po lewej stronie, czyli partii Razem.

Potężny Dunczyk jak na chada przystalo zaglosowal tez przeciwko odebrania immunitetu Ziobrze ;)

Pamietajcie o tym podczas kolejnych wyborow, moze warto zakopac podnozki Kaczynskiego pod progiem?

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #razem
Kielbasiarz - A wiec konfa zaglosowala przeciwko odebraniu immunitetu Ziobrze, zero z...

źródło: images

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko tymczasowemu aresztowaniu do którego i tak by nie doszło XD (i pewnie nie dojdzie)

@whos_your_daddy_snakegirl: ale ty kompletnie nie rozumiesz co się dzieje xD
To jest tylko zgoda sejmu na wniosek o areszt.
Teraz to po pierwsze decyzja prokuratury czy wogóle wniesie do sądu wniosek o areszt i POTEM sąd zadecyduje czy nakazać areszt xD to nie jest decyzja politka czy areszt dojdzie czy nie dojdzie - polityk nie
  • Odpowiedz
@pyszniarz

Nie rozumiem, co się dzieje? Chodzi Ci o to, że niezdolna do spełnienia wyborczych obietnic koalicja Tuska desperacko szuka dziś politycznej zemsty, która zadowoli jej najtwardszy elektorat, a większość rządząca podgrzewa atmosferę, by nie rozmawiać o zapaści polskich szpitali, kryzysie nauki, rosnących cenach mieszkań? Czy może o to, że rząd zrobił prezent Ziobrze, który zamiast tłumaczyć się z licznych zarzutów, uczyni z siebie ofiarę zemsty polityków PO (wypowiedzi Domańskiego czy
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Dobrze, że głosowali przeciwko aresztowi. Jako, że procesy trwają w Polsce teraz latami, nawet te dużo prostsze, Ziobro powinien odpowiadać z wolnej stopy. Podobnie zresztą głosowała Nowa Nadzieja z Konfederacji.
  • Odpowiedz
siągnięte tymi igrzyskami to to że prawica będzie mieć swojego męczennika

@whos_your_daddy_snakegirl: Ksiądz od salcesonu też miał być męczennikiem ale zaczął sypać i jakoś przestał być męczennikiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rurka bardzo szybko miękknie jak masz perspektywę zmarnowania x lat w więzieniu :)
  • Odpowiedz