Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim po 1 dieta, aplikacja typu fitatu [ja używam Yazio]. Otyłość też pływa na samopoczucie. 2 trening siłowy ( jak nie wiesz od czego zacząć to wpiszę google fbw sakera 3. jak masz tylko zakola to przeszczep 30 tys i poprawa samooceny dużo do góry 4. hobby ( nie kurs tańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)), nawet głupie łażenie po lesie z wywrywaczem daje dużo satysfakcji. 5 najważniejsze,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie musisz nawet na siłownie isc, spacery + dieta + nawet w domu cwiczenia (bo raczej na drązku sie nie podciagniesz) choc z drugiej strony jednak siłowe cwiczenia przy diecie zeby nie tracic masy mięśniowej (duzo białka jesc)
Nie masz co sobie też z góry zakładać że rok, bo co jak udało by ci sie w 13 miesiecy a nie 12 - to juz źle?
Po mału do przodu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rób prawko kat. A i kupuj Moto. Prawko 4k, BMW f650gs z 2000r z ABS kupisz nawet poniżej 7k. Śmigaj po szutrach i polnych drogach. Polski TET. Nie trzeba dużo kasy. Nie trzeba też super pogody. Poczytaj o jeździe na Moto i wpływie na psychike
  • Odpowiedz