✨️ Dlaczego normicy myślą, że mają dziewczyny tylko przez charakter?Ⓘ Dlaczego normictwo mysli ze jakkolwiek ich charakter mial wplyw na to ze maja dziewczyny? XD Przeciec kazdy „przegryw” gdyby mial wyglad radzilby sobie duzo lepiej od normika bo normik w zyciu nic nie musial robic a „przegryw” musial nadrabiac, rozwijac sie. To jakas forma wmiowienia sobie ze jednak nie dostalo sie czegos z nieba tylko faktycznie na to zapracowalo? #zwiazki
niepokonany-przewodnik-16: no bo normik z definicji nie wybija się jakoś specjalnie urodą, więc czymś jednak musiał przyciągnąć. Prawdopodobnie był to normalny charakter, normalny wygląd - wbrew pozorom taka kombinacja może się podobać. Lubisz kogoś, więc i plusuje w twoich oczach, zaczyna ci się podobać
#ksiazki Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa jest poziom wyżej jednak przy całej sympatii do twórczości polskich pisarzy.
Dlaczego normictwo mysli ze jakkolwiek ich charakter mial wplyw na to ze maja dziewczyny? XD Przeciec kazdy „przegryw” gdyby mial wyglad radzilby sobie duzo lepiej od normika bo normik w zyciu nic nie musial robic a „przegryw” musial nadrabiac, rozwijac sie. To jakas forma wmiowienia sobie ze jednak nie dostalo sie czegos z nieba tylko faktycznie na to zapracowalo? #zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny