@No_mad: biorę Krzyśka jako mojego dobrego przyjaciela jak zwykle pod obronę - pracował jako dziennikarz growy od młodości, nie śledczy jak losgumit. Krzysiek zarabia grubą kasę na kanale, losgumit zebra na drobne o pryte
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link