Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: Depresja to dosyć poważny problem. To że dla Ciebie nie jest bo sobie poradziłeś/nie miałeś z nią do czynienia nie znaczy że inne osoby mają na to takie samo spojrzenie. Sa ludzie silniejsi i słabsi, do tego dochodzi wiele czynników, takich jak środowisko, geny, wsparcie, ba, nawet dieta i to ile się śpi. Rady typu "weź się za siebie" raczej nie działają, taką osobę to trzeba pewnie wziąć za
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Dobra, ta dyskusja się trochę za bardzo rozrosła. Pamiętaj, że pomóc Ci może jedynie zaufana osoba, ale w realnym życiu, nie wirtualnym. Dasz radę, wszystko można naprawić. Nie s------l sobie życia jeszcze bardziej przez jakieś głupie decyzje, bo w Twoim wieku różne pomysły przychodzą do głowy.

@Tleilaxianin: 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@emte: Ja to wiem, ale po samym nicku można się o mnie tyle dowiedzieć, że łojajebię. Popełniłam kiedyś spory błąd z ukazaniem siebie w internecie, więc powiedzmy, że nie mam nic do ukrycia skoro używam tego samego nicku.
  • Odpowiedz
@blackvanilla: Jak ktoś wpada w depresję to jest emocjonalną ciotą. W tych czasach nie ma czasu na miłość żal smutek depresje czy jakie kolwiek emocje.

Ja mam w------e we wszystko i dobrze mi się żyje.

PS: Selekcja naturalna działa. Niech takie gówna się lepiej nie mnożą i skaczą z dachów czy jaki c--j. Byle nie robili zdrowym ludziom krzywdy zabijając siebie.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: Nie wszyscy są na tyle silni emocjonalnie. Ja sama kiepsko sobie radzę z emocjami/problemami. I tak było od zawsze, nawet podczas pobytu w szpitalu na neurologii stwierdzono u mnie predyspozycje do nadwrażliwości emocjonalnej.


Teraz potrafię zwalczyć więcej niż kiedyś, ale każdy jest inny, inaczej odbiera świat. Każdy ma swoją "rzeczywistość", więc nie powinno się z góry oceniać takich osób, zwłaszcza w młodym wieku, bo to wpływa na przyszłe
  • Odpowiedz