Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: a skąd wiesz, co napisałam już prywatnie do tej dziewczyny? :)

nadal mój komentarz miał zupełnie inny wydźwięk niż ''weź się w końcu w garść''. ja ją przestrzegłam przed takimi jak Ty jedynie.
  • Odpowiedz
a skąd wiesz, co napisałam już prywatnie do tej dziewczyny? :)


@SScherzo: Nie wiem, rozmawiamy przecież o tym co jest widoczne dla wszystkich.

nadal mój komentarz miał zupełnie inny wydźwięk niż ''weź się w końcu w garść''. ja ją przestrzegłam przed takimi jak Ty jedynie.


@SScherzo: Dobrze zrobiłaś. Ja dałem delikatny przykład przez co Twoja wypowiedź stała się bardziej wiarygodna.
  • Odpowiedz
Nieco rozjaśnię ten wątek:

a ja Ci mówię, jak osoba z problemami tego typu takie słowa odbiera. nadal nie rozumiesz, że osoby zaburzone często myślą nieracjonalnie i widzę B zamiast A. skoro tego nie rozumiesz, to nie udzielaj żadnych rad i zamilknij.


@SScherzo
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: Mówienie osobie z depresją "nie bądź smutny i weź się za siebie" to jak mówienie osobie z parkinsonem "nie trzęś się!" Bo, analogicznie, skoro twierdzisz że emocjami można sterować to przecież swoim ciałem też.
  • Odpowiedz
@abcde: Ale przecież już wiele razy pisałem że chodziło mi o to żeby nie pisać tu o swoich problemach. W tym przypadku jeśli uzna radę za złą to dobrze, jeśli za dobrą i będzie w jakiś sposób potrafić to zastosować (w co sam wątpię) to jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: nie mogę już edytować, skończę ten mirkowywód ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak:

nie dawajcie ludziom generalnych rad, zamiast tego weź się za siebie 100x lepsza porada to "idź do koleżanki i pogadajcie" bo przynajmniej ukierunkowuje.
  • Odpowiedz