Aktywne Wpisy

UczesanyPedryl +103
Wykopowicz zdobywający 100k na krypto/giełdzie: Po latach potu i stresu w końcu uzyskałem wyczekiwaną wolność finansową!
Lekarz który zarobił 100k: O, wypłata za miesiąc wpadła.
#gielda #kryptowaluty #bitcoin #lekarz
Lekarz który zarobił 100k: O, wypłata za miesiąc wpadła.
#gielda #kryptowaluty #bitcoin #lekarz

Itslilianka +113
źródło: temp_file971022867094279303
Pobierz




Wyniki ruchu turystycznego są słabe (mniej Tajów, Wietnamczyków czy barangów teraz jezdzi do Kambo). Więc nie ma przebacz. W ogóle pomysł teraz by otwierać biznesy kawiarniane, restauracyjne czzy zwiazane z turystyka to pomysł na "szybki bankrut". A przychody z Jutuby się ograniczają mocno (małpa mimo że robi wiecej materiałów wychodzi 1-1,2tys USD mies ze swoich gniotów a z tego trudno utrzymać się alkoholikowi czy płacić "abonament" partnerce czy utrzymać dzieci). Stąd cięcia w biznesie czy poszukiwanie tanszego miejsca do mieszkania.
"The Ministry of Tourism (MoT) reported on that Thailand remained the leading source of Cambodia’s tourism sector, with 946,325 tourists in the first seven months, despite arrivals plunging by 61.1 per cent in June and 90.5 per cent in July.
The most notable contraction was recorded in June, when arrivals dropped to 71,585, down 61.1 percent from 184,879 in the same month of 2024. In July, inflows fell to just 18,298 Thai visitors, a steep decline of 90.5 percent compared to 192,280.
This sudden reversal underscored the vulnerability of tourism flows to geopolitical shocks, placing heavy pressure on local businesses dependent on cross-border travel."
#raportzpanstwasrodka
źródło: ruch turystyczny do Cambo czerwiec 2024-2025
Pobierz@jackgadzinowski: Kambodża to chyba dostaje "popłuczyny" po turystach z Tajlandii i Wietnamu, bo nawet przez 2019 chyba nie było tak różowo
Przecież oni nie znają lokalnych przepisów. Wychodzą z założenia, że jest pełna wolność, nie potrzebujesz umów, koncesji, zezwoleń. Co zwyczajnie nie jest prawdą.
Jak tam taka p---a z turystami teraz to paradoksalnie dobry moment na wycieczkę żeby wyposzczeni Khmerzy nadskakiwali białemu turyście z dolarami?