Wpis z mikrobloga

studiuj gownokierunek


pij, jaraj i ruchaj, bo nauki to na nim za wiele nie ma


zbliza sie sesja


postuj smieszne obrazki o tym fakcie


tak bardzo uciemiezeni studenci musza sie wziac za nauke


postuj nadal gownoobrazki zamiast sie uczyc


przypomnij sobie ze jestes na gownokierunku


poswiec 1h na nauke pomiedzy piciem jaraniem i ruchaniem


zdaj na 3


witamy na studiach

#bekazrozowychpaskow #bekazestudentow #studbaza
platkiowsiane - > studiuj gownokierunek

 pij, jaraj i ruchaj, bo nauki to na nim za ...

źródło: comment_oyMcFCPkbYugos97XJXCbcxIyBHRq6of.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Technologia Żywności wcale nie jest gównokierunkiem jeśli rzeczywiście chcesz się tym zająć. Bo o ile po politologii politykiem raczej nie zostaniesz, tak jak i dziennikarzem po dziennikarstwie, tak po tych studiach pracę znaleźć można i to całkiem nieźle płatną (choć raczej nie w Polsce).
  • Odpowiedz
@franaa: Jeśli nie można po nim znaleźć pracy w Polsce to jest gównokierunkiem. Za granicą studia ukończone w Polsce i tak są gównowarte w znacznej większości przypadków. Nie wiem też, co znaczą dla ciebie dobre pieniądze i czy poświęcanie tylu lat życia uważasz za dobrą inwestycję.
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Można, tylko trzeba chcieć. Ot, moja była skończyła 3 lata temu i praktycznie od ręki dostała pracę w Pudliszki. Ale chciała. Uczyła się, wbijała na wszystkie praktyki na które się dało i rozsyłała CV wszędzie. Odzew po 2 tyg. i na start 2400 na rękę także chyba nieźle.
  • Odpowiedz
@franaa: Jak ktoś jest zdeterminowany to po każdym kierunku znajdzie pracę, ale to nie znaczy, że kierunek jest dobry. Spodziewałem się wyższej kwoty szczerze mówiąc, a to jest tylko 1 przykład pracy. Ja wolę #!$%@?ć do Norwegii i prawie 2x więcej miesięcznie "oszczędzać" niż tutaj by zarobiła netto, a praca od ręki z językiem norweskim. Po prostu mnie dziwi, że tyle osób chce studiować byle studiować a nie ma po
  • Odpowiedz