Hfishman1 Hfishman1 06.08.2025, 18:25:43 via Wykop 0 + @gonzo91: a gdzie bessa, czy to już po niej taki wzrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bpnn Bpnn 06.08.2025, 18:27:16 via Wykop 2 + @gonzo91: 5 lat temu było 3k, teraz jest ponad 6k. Więc za 5 lat 10k to na luzie.
gonzo91 gonzo91 06.08.2025, 18:27:31 via Android 1 + @Hfishman1 bessa była w 2022, hossy to i po 10 lat ciągną.
Talarsson Talarsson 06.08.2025, 18:32:51 via Wykop 2 + @gonzo91: Piniadze się ciągle drukują to i łolstrit rośnie
MOOOOOOOREEE
źródło: image
Pobierz