@Yeahido: @FOTEL: kim najbardziej lubiliście grać i na jakiej platformie?
ja na PS1 gralem i zapraszalem kolegów z podwórka i ciupaliśmy. grałem najchętniej hworangiem, eddym, yoshimitsu ale też lubiłem paulem i tym robotem, o i brianem dziadkiem też lubilem
Chciałbym wiedzieć na ile pod tym tagiem #gielda są wyjadacze, grube ryby, a na ile faktycznie portfele po kilkaset złotych i granie dla fun-u przegrywania na Wykopie i pośmiania się. Dajcie screeny.
źródło: image
Pobierzja na PS1 gralem i zapraszalem kolegów z podwórka i ciupaliśmy. grałem najchętniej hworangiem, eddym, yoshimitsu ale też lubiłem paulem i tym robotem, o i brianem dziadkiem też lubilem
Paul, Law, Yoshimitsu, tych lubiłem najbardziej.
Lubię trójkę za to, że czuć klimat osiedlowych bijatyk. Potem doszły jakieś diabły, chudziutkie baby i w ogóle dziwnie się zrobiło.
A najczęściej grałem tą chinką na X. Nigdy nie potrafię zapamiętać imienia.