@mlaskacz999: przecież ten program dopłaty dla deweloperuchów to jest priorytet obecnego rządu patrząc po determinacji z jaką jest utrzymywany przy życiu mimo że nikt oprócz deweloperów go nie chce
@jacekparowka: Nic innego nie twierdzę. Tylko informuję, że dopłaty do kredytów dalej są w grze, nie tak łatwo obecnemu rządowi z nich zrezygnować. Nie zauważyłem że ta informacja jest już niżej.
Paszyk wycofał tylko stary program #nastart, a pierwsze klucze są dalej w wykazie prac rm
https://www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-inwestycjach-i-kredycie-mieszkaniowym-pierwsze-klucze