@mirko_anonim: Hej mirku, tez jestem po rozstaniu z kobieta, ktora uwazalem, ze byla troche z poza mojej ligii. O czym pisalem tutaj duzo na mirko. Taki nawet dzienniczek prowadzilem, z latwoscia odszukasz na moim profilu to.
Jesli bys chcial kiedys pogadac na privie o zyciu, to zapraszam do kontaktu.
Jest mi bardzo smutno z tego powodu. Bo coraz trudniej wchodzi sie w zwiazki z kazdym rokiem, a swiezej daty nie jestem. Ja p------e blizej mi do 40 niz do 30. Zawsze myslalem, ze bede miec zone, dzieci i psa.
operatywny-fanatyk-0: Nie obraź się, ale masz vibe starego dziada, który czeka te kilka lat do emerytury i na wszystko narzeka. Mentalnie jestem w okolicach Twojego wieku i dopiero od niedawna korzystam z życia pełnymi garściami. Ci, którzy się nie rozwijają, wypadną z obiegu, to jak z dbaniem o ciało, jeżeli nie dbasz o to, co jesz i nie ćwiczysz, masz ciało podstarzałego tatuśka, jeżeli nie ćwiczysz umysłu, uwsteczniasz się i nabycie
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.
@mirko_anonim: OK gadzimózgoski
Wkrótce czyli za 5 czy 10 lat? AI nie zabiera dobrze płatnej pracy tylko proste, monotonne, juniorskie taski
Jesli bys chcial kiedys pogadac na privie o zyciu, to zapraszam do kontaktu.
Napisałabym "witaj w klubie" bo czuje sie podobnie, ale jak widzę historie o byłej młodej, pięknej dziewczynie to wiadomo z kim mamy do czynienia.
Ok oski
Może 10, może 15. Tak czy siak, do emerytury nie daję żadnych szans
https://wykop.pl/wpis/80407363/bylo-i-sie-skonczylo-zwiazki-jest-mi-bardzo-smutno
Jest mi bardzo smutno z tego powodu. Bo coraz trudniej wchodzi sie w zwiazki z kazdym rokiem, a swiezej daty nie jestem. Ja p------e blizej mi do 40 niz do 30. Zawsze myslalem, ze bede miec zone, dzieci i psa.
Komentarz usunięty przez autora