Wpis z mikrobloga

Witam,

Myślę, że dobrym pomysłem przed nadchodzącymi wyborami byłoby przekonywanie ludzi spoza wykopu do głosowania na partie spoza rządu, które spychane są na margines przez lewicowe media. Dlatego gorąco zachęcam do udzielania się na różnego rodzaju forach poświęconych różnej tematyce, aby ludzie dowiedzieli się, że istnieje inna alternatywa niż ludzie z plakatów wyborczych. Krok po kroku a Unia przestanie istnieć razem z całym lewactwem, aby Polska odzyskała dawną świetność, aby plugastwo zostało zwalczone.

#polityka #korwin #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #ruchnarodowy #lewackalogika #lewactwo #religia #mikroreklama #krakow #warszawa #poznan #bydgoszcz #wroclaw #religia #knp #polska #krul #wydarzenia #wybory #europa #neuropa #neurobiologia #pieniadze #gospodarka #wyboryeuroparlament2014 #historia #ciekawostki
  • 17
@Januszysko: A co mają te "alternatywne" partie do upadku Unii? Kiedyś widziałem spot jednej z takich niszowych partii - jeździli po mieście puszczając z megafonu jakieś przedwojenne pieśni coby "patriotyzm ogarnął ludzi". Skisłem. Żadnego konkretnego programu wyborczego, tylko "patriotyzm" "Polska!" "Maryja Królową Polski" "Honor Bóg Ojczyzna" "Lewactwo precz" itp., hasła rzucane w powietrze. I ktoś taki ma stanowić władzę:D? Ledwie im słoma z butów wystaje i ich światopogląd ograniczony jest do