Aktywne Wpisy

smutny_przerebel +122
Poważni wspólnicy, poważna firma, poważne pieniądze.
Każdy średnio ogarnięty inwestor, widząc typa w dolarsowym garniaku, dwa razy by się zastanowił, zanim powierzyłby mu choćby stówkę.
#slubodpierwszegowejrzenia
Każdy średnio ogarnięty inwestor, widząc typa w dolarsowym garniaku, dwa razy by się zastanowił, zanim powierzyłby mu choćby stówkę.
#slubodpierwszegowejrzenia
źródło: Bez nazwy-1
Pobierz
uncle_freddie +57
As kier Cristiano Ronaldo w meczu w Irlandią, jego trud skończony
MIRROR: https://streamin.link/v/6b58b3d5
Reakcja Ronaldo: https://streamin.link/v/fdfcf50f
#mecz #meczgif #ms2026
MIRROR: https://streamin.link/v/6b58b3d5
Reakcja Ronaldo: https://streamin.link/v/fdfcf50f
#mecz #meczgif #ms2026






Adrian tam merytorycznie ora wszystkich XD
A szkoda bo Duńczyk jest jedynym kandydatem który ma konkretny plan modernizacji kraju
Jaki??? Bo tak sie sklada ze czytalem ich program. Co prawda odpadlem przy pierwszym punkcie (ktory ma 13 zalozen) i zadne z nich nie jest do zrealizowania.
Typowe lewackie pierdzielenie. Zeby je wprowadzic to drukarki nie nadaza robic brrryyyyt. Pieniadze nie rosna na drzewach.
@dzkeson: tranzycja energetyczna polegająca na ucięciu siusiaka
a te 8 bloków atomowych to chyba w wielkiej płycie chce budować bo tak będzie szybciej
No moze troche :P No ale jak inaczej to nazwac jak lizecie sie nawzajem pierdzielac glupoty?
Zreby nie bylo to (jakbys nie zauwazyl) dalem pole do merytorycznej odpowiedzi. Nie skorzystales. Ciekawe dlaczego.
źródło: image
Pobierz"Byliśmy gotowi do tego, żeby wziąć odpowiedzialność za konkretne ministerstwa, na przykład ministerstwo, które zajmowałoby się polityką mieszkaniową, albo Ministerstwa Zdrowia. (...) To trudne ministerstwa, do których wiele partii się nie pali. My mieliśmy warunek - tym warunkiem była gwarancja środków finansowych - powiedział polityk."
@xiv7: Nie miał. Lewica nie istnieje w rządzie.
@Zoriuszka: Jak ktoś pisał wyżej to nie kwestia PRL, bo ex PZPRowcy zgarneli władzę już po komunie. Problemem jest młoda lewica która skupiła się na kilku niszowych kwestiach typu krzyże czy LGBT i wałkują to do porzygu. Tym sposobem zawsze będą planktonem celującym w te 4%