Wpis z mikrobloga

Mirki. Czy moglibyście mi powypisywać największe zakłady produkcyjne w Waszych miastach? Potrzebuję w pracy ;)

Jeżeli uda mi się nawiązać współpracę z jakimś zakładem podanym przez danego mirka, stawiam browarka (wyślę pocztą).

Chodzi mi głównie o zakłady przetwórstwa spożywczego, produkcję różnych płytek, samochodów... itd..

Ciężko czasami jest wszystkie zakłady znaleźć, więc proszę Was o pomoc ;)

#pytanie #pracbaza #praca #pomocy

#wroclaw #bydgoszcz #torun #lublin #zielonagora #gorzowwielkopolski #lodz #krakow #warszawa #opole #rzeszow #bialystok #gdansk #katowice #kielce #olsztyn #szczecin #poznan
  • 50
  • Odpowiedz
@kajbel: #torun

Torfarm , ThyssenKrupp Energostal , Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, Nova Trading, Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, Interhandler, Apator S.A
  • Odpowiedz
@kajbel: czyli firmy BHP też cię interesują? Jeżeli tak to w Gliwicach jest jedna wielka, która ma zasięg ogólnopolski (moja kobita tam pracuje) ale nie załatwie ci kontaktu, bo szef jest terrorystą natomiast na stronie masz sporo różnych kontaktów: http://www.bhpsiewie.com.pl/
  • Odpowiedz
@innv: hehe, nie nazwałbym tego tak. Rzeczywiście obdzwaniam firmy, ale to jest jednak tylko moja dodatkowa działalność na pozyskanie klientów.

Jedna osoba, to nie jest znowu aż taki telemarketing ;)
  • Odpowiedz