Wpis z mikrobloga

Mirki. Czy moglibyście mi powypisywać największe zakłady produkcyjne w Waszych miastach? Potrzebuję w pracy ;)

Jeżeli uda mi się nawiązać współpracę z jakimś zakładem podanym przez danego mirka, stawiam browarka (wyślę pocztą).

Chodzi mi głównie o zakłady przetwórstwa spożywczego, produkcję różnych płytek, samochodów... itd..

Ciężko czasami jest wszystkie zakłady znaleźć, więc proszę Was o pomoc ;)

#pytanie #pracbaza #praca #pomocy

#wroclaw #bydgoszcz #torun #lublin #zielonagora #gorzowwielkopolski #lodz #krakow #warszawa #opole #rzeszow #bialystok #gdansk #katowice #kielce #olsztyn #szczecin #poznan
  • 50
@kajbel: chodzi tylko o te miasta które zawołałeś? jak nie to w wieluniu wielton (naczepy), korona (świeczki), neotech (obudowy do telewizorów lg). wszystkie z nich większość produkują na eksport za granice, z czego najbardziej znany jest chyba wielton.
@kajbel: nasrane jest fabryk w Hradku ale to Czechy. tam jest specjalna strefa z samymi fabrykami, trochę dalej liberec gdzie koło siebie jest z ~10fabryk i dogadać się idzie.
@PurpleHaze: Akurat branża w której robie, może obsługiwać prawie wszystkie firmy i zakłady produkcyjne. Pracuję w laboratorium badań środowiskowych ;)

Czyli badania hałasu, ścieków itp...