Wpis z mikrobloga

Jade sobie wczoraj na rowerze po sciezce rowerowej w Krakowie i z daleka widze dwie kobiety w wieku studenckim ida prawie cala szerokoscia ścieżki i #!$%@? z kijkami od nordic walking, mysle sobie moze niewidome, sprawdze. Przyspieszam udajac jakbym chcial w nie wjechac, nic, zadnej reakcii, no to zatrzymuje sie obok nich i widze 2 twarze myślą nieskalane. informuje je, że ścieżka dla pieszych jest obok, jedna z nich rzuca no co ty, naprawdę? I idą dalej ochoczo dzierżąc kije, stwierdziłem śmierć mózgową i odjechałem w strone zachodzącego słońca kwitując zastaną rzeczywistość kwiecistym bluzgiem. Nie wiem nie potrafie przejść obojętnie obok głupoty ludzkiej, nie zwracanie uwagi takim osobom to również rodzaj znieczulicy społecznej. Zdjęcie obrazuje sytuacje, ale nie ma już prowadzonych żadnych robót na ścieżce dla pieszych. Dodam, że to obszar gdzie niedawno prawie doszło do potrącenia dziewczyny której zachciało się przebiegać na tramwaj na czerwonym i kierowca rozwalił swoje bmw. Niektórzy powinni przechodzić test na czy są gotowi wyjść z domu.

#zombie #truestory #krakow #rower #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_fMFFsKYf8qdI7IQdCmTYRHzO2Efxl0pY.jpg
  • 36
@Skowyrnie: odruch, po prostu chodzą po prawej stronie. Ja jak biegam to też zdarza mi się biegać po ścieżce rowerowej bo lepsza nawierzchnia no i ludzi nie trzeba mijać tak częśto. Co prawda nie wpierdzielam się pod rower ani nie biega zygzakiem i nie zajmuję całej ścieżki.
@Skowyrnie: u mnie na osiedlu była droga rowerowa to musieli ją wywalić na ulicę i zrobić z tego chodnik bo krówska z wózkami i bachorami łaziły jak chciały po całej szerokości chodnika i drogi rowerowej. Żenujące. Czy za łażenie po drodze rowerowej nie ma kar? Przecież to cholernie niebezpieczne.
@Dziki_wieprz: to tak troche nie działa. Fakt, idiotki na drodze rowerowej, ale jest jedno ale. Jezeli widzisz ze ktos wchodzi na jezdnie, przechodzi nie po pasach, albo tak jak w tym przypadku idzie po sciezce. A ty w nie wjezdzasz no bo to ich nauczy, to wtedy mozna miec mega problemy. Nie mowie tu o sytuacji z wykopu o wbiegnieciu niespodziewanie na czerwonym, tylko, jak kogos sie widzi z wiekszej odleglosci,