Wpis z mikrobloga

Ja korzystałem ostatnio z braku dostępu do komputera, pierwsze co mi się rzuciło w oczy i nieco denerwuje, to brak domyślnego wyświetlania komentarzy pod znaleziskiem.
  • Odpowiedz
@ up Dokładnie ! Należy najpierw wejść w znalezisko i potem klikać w komentarze albo w link do odnośnika co rzeczywiście wkurza :P
  • Odpowiedz
@Sajner @JcL naszym zamysłem była oszczędność transferu. Większość użytkowników skupia się na linku w znalezisku, dlatego nie chcielibyśmy zaciągać iluś kb danych w postaci komentarzy, co niepotrzebnie podniosłyby Wasz rachunek za komórkę. Oczywiście w każdej chwili możemy przywrócić wygląd z komentarzami na pierwszy rzut :)
  • Odpowiedz
@m__b, niekoniecznie, wystarczy opcja w profilu aby automatycznie wyświetlało komentarze. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie jakiegoś znaku, czy coś w ten deseń, określający wykop jako treść tekstowa, znacznie to ułatwiłoby przeglądanie znalezisk, zamiast natykać się w co drugim na zdjęcia czy linki do youtuba.
  • Odpowiedz
@FFFUUU A po co Ci taka aplikacja ? Opera Mini 5.1 pięknie wyświetla mobilną wersję wykopu - czego chcieć więcej ?? PS. Ale jak już ekipa wykopu robiłaby aplikacje dla Andro, to nie zapomnijcie o poczciwym Windows Mobile :P
  • Odpowiedz
@m__b: podstawowa sprawa: nie dość że wasz tępy skrypt nie pozwala mi wejść na mwykop ze STANDARDOWEJ przeglądarki windows mobile, czyli pocket IE, to jeszcze wywala ogromną stronę z błędem dla IE6... TO ma być oszczędność transferu? Chyba z 10 razy pisałem żeby wyłączyć tą stronę błędu dla wykop.pl/m ale żadnej cholernej odpowiedzi nie dostałem i teraz też się jej nie spodziewam...
  • Odpowiedz
@msichal - cenna uwaga. Jutro spróbujemy coś z tym zrobić.

OK, czyli mamy pierwszy wniosek - na szczegółach znaleziska przywracamy widok komentarzy.
  • Odpowiedz
Też chciałbym, żeby komentarze były od razu widoczne albo, żeby dało się to w profilu ustawić.

Poza tym również optowałbym za aplikacją na Androida :)
  • Odpowiedz
takie dodatkowe info w związku z tą stroną błędu dla IE6, mobile IE ma w user-agent "MSIE 6.0", więc rozumiem ze jest blokowane na zwykłej stronie, ale na mobilnej niepotrzebnie. Opera Mobile jest troche zbyt wolna jeżeli chce sie coś sprawdzić na szybko
  • Odpowiedz
@Qster - optymalizacja jest pod 320x240, czyli 80% rynku komórkowego w PL. Niestety z przeglądarkami w telefonach jest tak, że nawet w obrębie jednej marki, na tych samych rozdzielczościach w różnych modelach są różne przeglądarki i stworzenie czegoś co będzie wszędzie wyglądać dajnie, nie jest łatwe
  • Odpowiedz