Wpis z mikrobloga

z /m korzystam całkiem często i pragnę wyrazić stanowcze nie dla domyślnego pokazywania komentarzy. Nie chodzi tu nawet o koszta, bo np. w play pakiet 100 MB kosztuje 5 zł, ale o czas ładowania.
  • Odpowiedz
Tak jak pisze WielkiDefenestrator, zostawcie komentarze, teraz jest dobrze. Raz transfer, dwa czas ładowania... Kto będzie chciał poczytać komentarze to sobie kliknie.
  • Odpowiedz
ja ostatnio mam za dużo kasy a komie (przepadnie i tak) to sobie czasem wchodzę, ale na SE k310i to nie powiem żeby to działało (poprawnie)

tak mniej-więcej 50% strony się wczytuje i ogólnie brzydko wygląda, ale nie narzekam, to wina tej cegły
  • Odpowiedz
@responso

dzisiaj internet mobilny jest tani, w telefonie dostaje przy każdym doładowaniu od 200MB do 7GB w zależności od wielkości do wykrozystania. Do tego rozmowy i smsy po rozsądnych stawkach.
  • Odpowiedz
Ja tam na operze mini jadę i mało transferu zużywam, a kupuję pakiety przeważnie po 100 MB więc nie jest tak źle. Czasem też można wyłączył ładowanie obrazków i sobie czytać znaleziska jak i komentarze co zresztą robię.
  • Odpowiedz
Ale to jest troche lipne, bo na samym wykopie są zamieszczone linki do innych stron i to właśnie te strony jakby był przygotowane do wersji mobile, to byłoby ok, a tak to praktycznie nic nie pomaga
  • Odpowiedz