Wpis z mikrobloga

Mirki. Skisłem, zgniłem umarłem dzisiaj.. #bekazrozowychpaskow

Moja rozmowa z koleżanką ze studiów:

(uwierzcie, warto przeczytać)

A - ja

B - koleżanka

A: Co sądzisz o występie naszych na eurowizji?

B: Szczerze, to nie podobało mi się..

A: Dlaczego? Według mnie wyszło zajebiście, wykosili całą konkurencję. Wygrana chłopa przebranego za kobietę z wąsem to upadek europy..

B: Po prostu jakoś mi się nie podobało.. O czym one w ogóle śpiewały? O jakiś Słowianach.. kto to jest w ogóle?

A: Wiesz.. nie żeby coś, ale my wywodzimy się od Słowian.

B: No pewnie! I może za chwilę mi jeszcze powiesz, że wywodzimy się od USA!

A: Droga koleżanko, ale kiedyś były takie ludy Słowiańskie i tam w tych ludach było między innymi plemię Polanie. Trochę podobnie do Polski, nie sądzisz?

B: (konsternacja na twarzy)

A: I te plemiona słowiańskie były generalnie na terytorium polski i na Wschód. Nie wydaje Ci się, że np. język Rosyjski jest podobny do Polskiego?

Zauważ, że znowu wszystkie kraje na zachód mają język bardzo odmienny od Polskiego. Z Ruskiem jako tako się dogadasz, z Niemcem ni #!$%@?.

Zacząłem coś mówić o plemionach Germańskich, ale sobie odpuściłem..

Generalnie trochę ją zamurowało.

Jak czegoś tak kompletnie podstawowego można nie wiedzieć? Serio, załamka totalna.

#truestory #bekazrozowychpaskow #wtf #heheszki #eurowizja
  • 30
@kajbel:

W gimbazie moja koleżanka z klasy nie potrafiła pokazać Polski na mapie świata, a zapytana czy może wie jaki to kontynent odpowiedziała: "Zachodniopomorski?".

"Wiesz.. nie żeby coś, ale my wywodzimy się od Słowian." Jesteśmy Słowianami, wywodzimy się od Polan :)
@kajbel: Brzmi jak rozmowa na poziomie gimnazjum. Natomiast tak serio, serio - uważasz, że Cleo "wykosiła całą konkurencję"? Jak dla mnie to był festiwal żenady - żenujący był tak samo jej występ, jak i występ brodacza. Festiwal Żenuowizji.