Wpis z mikrobloga

Polska dała Austrii 0 pkt


@Sicamber: Bzdura. Telewidzowie z Polski dali Conchocie 7 punktów - 4 miejsce w finale. A w półfinale 12 punktów - 1 miejsce. To są oficjalne dane ze strony Eurowizji bez głosów dziwnego jury.
@AlohaInternet: Nie rozumiesz tego? Kościół podkreślam ten zły KOŚCIÓŁ i faszyzm obowiązkowo sprały ci mózg skoro nie uważasz że na konkursie piosenki trzeba głosować na wygląd, poglądy, podejście do innych aspektów niezwiązanych z muzyką itd.

W następnym odcinku konkurs Car of the Year wygra samochód w kolorach tęczy i prezesem fabryki która sklepała go będzie transseksualista a nie ważne jak będzie jeździł i czy w ogóle tylko to że prezes nie
@AlohaInternet: Myślę że nie ma szans, bo tylko Polacy mają tak wielkie kompleksy że muszą koniecznie ale to obowiązkowo pokazać jacy my jesteśmy tolerancyjni i nowocześni-te kompleksy podsyca też propaganda która stawia nas jako tych barbarzyńców i dzikusów.

Może nie znam dokładnie składu parlamentów w Europie ale nie słyszałem nigdy aby ktoś głośno krzyczał JESTĘ GEJĘ!!!! czy ciachnął sobie fujarę i odwalił na kobietę i tylko dlatego to został wybrany do
Myślę że nie ma szans, bo tylko Polacy mają tak wielkie kompleksy że muszą koniecznie ale to obowiązkowo pokazać jacy my jesteśmy tolerancyjni i nowocześni


@Cinoski: Raczej na zasadzie "Koko-koko eurowizja spoko".