Wpis z mikrobloga

@Zoyav: z doświadczenia wiem że po 4h i więcej jestem r-------y, a po 2-3h snu czuje się świetnie, ale energii starcza na 4-5h, potem jest ostry zjazd w dół
  • Odpowiedz