@mirko_anonim: no niestety taka prawda. Nie ma co w tym wieku szukać baby, szkoda czasu. Za to jak hajs będzie to baba sama się może przykleić i od razu będzie z góry wiadomo o co jej chodzi (co nie znaczy, że chłop musi jej o tym wprost mówić). Wykorzystać i zostawić :)
@mirko_anonim: Myślę, że póki się jest młodym to bycie samotnym jakoś uchodzi. Przede wszystkim jest się w stanie zatroszczyć o siebie samemu. Niestety z wiekiem raczej będzie tylko gorzej
niepokonany-narrator-56: To co próbujecie sobie wmówić to racjonalizacja waszej ucieczki, żeby wiecznie nie uciekać albo trzeba mieć gdzie się schować albo trzeba będzie stanąć twarzą w twarz z problemem i go załatwić.
WSZYSTKIE relacje są interesowne. Faceci są zainteresowani urodą, a kobiety poczuciem bezpieczeństwa, prawda stara jak świat i nie ma się o co obrażać. Niech obie płcie to przyjmą do wiadomości i się z tym pogodzą to wszystkim będzie lepiej. Przestańcie mieć do kobiet pretensje że mają instynkt poszukiwania bezpieczeństwa, bo sami macie instynkt pociągu do ładnych.
wyrozumiały-wizjoner-50: Relacje są tak interesowne, jak interesownymi sam je uczynisz. 50/50 masz wkład w nie.
Z wczesną kasą nie chodzi o kasę, tylko o efekt kuli śnieżnej: szybciej (a więc na dłużej) możesz zainwestować, masz więcej doświadczenia zawodowego i więcej znajomości (tak, nie mam tu na myśli rzucania studiów na rzecz nadgodzin za minimalną!).
wyrafinowany-wizjoner-34: @kulturalny-znawca-78: nie do końca wszystkie. Niektórzy relacje traktują wyłącznie interesownie, kleją się jakby zależało, ale gdy znajdą lepszy model to ucinają kontakt, byłego mają gdzieś. A inni jednak widzą w relacji coś więcej i nawet gdy nie wyjdzie to jakiś kontakt zostaje, mimo że z relacji interesu już nie zrobią.
@mirko_anonim: Po pierwsze- tinder skończył się w jakimś 2017 roku, a nawet wcześniej jak wprowadzili opłaty. Po drugie jak masz hajs i jesteś samotny, że nie masz tego hajsu z kim wydawać to jest lipa. Poleciałbyś na jakieś egzotyczne wakacje, ale samemu się odechciewa. Jak są dobrzy kumple jeszcze to jakoś można funkcjonować i copować do czasu, ale z wiekiem wszystko się nudzi o obojętnieje.
dochodzi do wniosku że ten cały #tinder to ściek, na żywo idzie nie idzie nikogo poznać, niektórzy znajomi się nawet rozwodzą - więc po co się uganiać, tracić nerwy, pajacować, tracić czas i w sumie to bycie samemu jest spoko.
@mirko_anonim: ale jak to samo stwierdzi chłopak w wieku 16-20 albo facet od 21 do max 25 to znaczy, że jest incelem i życia nie zna xD
elastyczny-fanatyk-75: Wydaje mi się niestety, że takie podejście jest właściwe tylko dla nieatrakcyjnych mężczyzn (chodzi o brak wyglądu, osobowości, zaradności, statusu społecznego). Atrakcyjni, wartościowi i tacy po prostu fajnie mężczyźni nie mają problemów ze związkami , znajdują kobiety na swoim poziomie i ich relacja jest satysfakcjonująca. Nigdy nie spotkałam mężczyzny, który musiałby rezygnować z kobiety dla rozwoju osobistego. Zazwyczaj ogarnia jedno i drugie. Nawet jak czytam z zainteresowaniem komentarze na mediach
@mirko_anonim: ehh nie mówiłem o sobie, mam na myśli osoby, które właśnie mają problem z podjęciem decyzji i potrzebują pomocy. Debil jesteś po prostu skoro tego nie rozumiesz. Nie chodzi o to, żeby "mama wybrała ubranie" tylko o doradzenie, nabycie większej pewności siebie, konsultacje, a nie wszystko wiecznie samemu i obwinianie się za złe decyzje też samemu. W grupie raźniej, rozumiesz?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@Chuopijak: a na co komu baba co nie leci na twoje geny, tylko
Jak to na co? Żeby wyruchać i zostawić. Nacieszyć się cipą i następna.
WSZYSTKIE relacje są interesowne. Faceci są zainteresowani urodą, a kobiety poczuciem bezpieczeństwa, prawda stara jak świat i nie ma się o co obrażać. Niech obie płcie to przyjmą do wiadomości i się z tym pogodzą to wszystkim będzie lepiej. Przestańcie mieć do kobiet pretensje że mają instynkt poszukiwania bezpieczeństwa, bo sami macie instynkt pociągu do ładnych.
@mirko_anonim: jak to do ciebie dotarlo po 30stce to dziwisz sie, ze lepiej zebys nie
Z wczesną kasą nie chodzi o kasę, tylko o efekt kuli śnieżnej: szybciej (a więc na dłużej) możesz zainwestować, masz więcej doświadczenia zawodowego i więcej znajomości (tak, nie mam tu na myśli rzucania studiów na rzecz nadgodzin za minimalną!).
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Po drugie jak masz hajs i jesteś samotny, że nie masz tego hajsu z kim wydawać to jest lipa.
Poleciałbyś na jakieś egzotyczne wakacje, ale samemu się odechciewa. Jak są dobrzy kumple jeszcze to jakoś można funkcjonować i copować do czasu, ale z wiekiem wszystko się nudzi o obojętnieje.
@mirko_anonim: ale jak to samo stwierdzi chłopak w wieku 16-20 albo facet od 21 do max 25 to znaczy, że jest incelem i życia nie zna xD
@kocia_melancholia: to w wieku 40 lat można kogoś poszukać a na razie warto sobie dać spokój.
@Chuopijak: to akurat
@Chuopijak: jak wypijesz lub przycpasz to też będzie raźniej , wątpię