Wpis z mikrobloga

juz rok czy dwa temu pare osob prosilo mnie o #ama jednak nigdy nie mialem na to za bardzo czasu.

czasu jednak troche sie znalazlo i za 2, gora 3 tygodnie bede mogl poswiecic na to pare godzin, moze nawet caly dzien.

mieszkam od 8 lat na #islandia i pracuje jako motion #design -er + #webdev w jednej z wiekszych agencji reklamowych w reykjaviku

wczesniej postaram sie przygotowac troche info/porad/wskazowek dotyczacych #pracazagranica ogolnie + pracy w tej wlasnie branzy (reklama/media/it), jak wyglada #emigracja czy #ciekawostki na temat samej wyspy i jej mieszkancow = #turystyka + #podroze

wpis ten prosze potraktowac jako teaser/trailer.

wrzucajcie taktyki ponizej czy plusy czy privmsgujcie, jesli jestescie zainteresowani - zawolam wszystkich chetnych jak bede gotowy (tak okolo 15go albo 22go maja) #emigrujzwykopem #podrozujzwykopem

Pobierz m.....l - juz rok czy dwa temu pare osob prosilo mnie o #ama jednak nigdy nie mialem ...
źródło: comment_HAMHDht0LX5yWf6G3on7CpBcDoL0MJJh.jpg
  • 62
@sereckone: w afterfx raczej nie. robie glownie webowe rzeczy - banery/gry/appki + klasyczny webdev = flash/edge/html/css/js . i w sumie to oprocz bycia gosciem od zasuwania przy tasmie prod jestem tez lead art/concept dyr w kwestii richmedia ads