Aktywne Wpisy
wpis na jaki grubasy nie zasluguja ale zrobic trzeba
PODSUMOWANIE 7 EDYCJI IGRZYSK BEBZONOW
tldr:
grubasy sa dalej tluste i tepe, odpadla polowa, wstyd jak diabli, tylko 36 osob schudlo od 4 kilo w gore
a
PODSUMOWANIE 7 EDYCJI IGRZYSK BEBZONOW
tldr:
grubasy sa dalej tluste i tepe, odpadla polowa, wstyd jak diabli, tylko 36 osob schudlo od 4 kilo w gore
a

#primemma witam i walka odwołana





i zycze im zeby upadli i sobie ryj rozwalili jak ubisoft
Najgorsze jest to, że gracze do tego doprowadzili, bo kupowali i kupują preordery, zabugowane gry które wymagają day one patcha który wychodzi na premierę, skiny, dodatki, które nic nie wnoszą, gry z wczesnym dostępem, pieprzone wersję alfa, beta 0.05, jakieś dlc które
Racja.
I najpierw się myśli o mikro transakcjach, dlc i innych takich gównach zamiast o zrobieniu dobrej gry, bo korpo biedne musi zarobić. I kompletnie wszystko się teraz tak hurtowo produkuje, ubrania, samochody które się psują szybciej, rzeczy AGD i musisz wymieniać co 2
@Filippa: inne czasy były, obecnie nie tylko branża gier odchodzi od fizycznych nośników, to samo jest z filmami i muzyką i to jest zwyczajnie postęp technologiczny, cyfryzacja, ma to swoje wady i zalety oczywiście, ale raczej zalet jest więcej i globalny trend się nie odwróci, no a to "spaczenie rynku
@Filippa: To było w erze PS4.
@Dziewczyna_Tyraxora: W sumie to Tetris.( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file3398266161287723877
Pobierz@Filippa: Spaczyło to Ciebie skoro wszędzie widzisz winę tego strasznego kapitalizmu. Wystarczy popatrzeć jak wyglądają pozycje sponsorowane przez państwa by zobaczyć jaka jest alternatywa gdzie wydaje się na grube pieniądze podatników na totalne dziadostwa.
A bardzo dobrych gier wychodzi ciągle pełno i nie rozumiem tego płaczu nad największym komercyjnym gównem kierowanym do standardowego odbiorcy bez wymagań.
@Filippa: Tutaj jeszcze warto dodać kochane media opłacone przez korporacje udające, że nie ma żadnej różnicy poza grą cyfrową a na płycie. A jeżeli już te subtelną różnicę potencjalnej odsprzedaży omówią to jako zło wcielone, bo jak to tak, żeby opłacająca nas korporacja nie zarobiła. A potem myk artykulik o nowym