Wpis z mikrobloga

@Tagliacozzo: ja go tam specjalnie wrzuciłem żeby mi się polityczne sprawy nie wyświetlały...wkurza mnie jak ktoś coś pisze o polityce i nie daje tego tagu. Sprawy kredytu 0% to kwestia polityczna więc bardzo dobrze że dodają tam ten tag. O nieruchomościach można sobie pisać, ale akurat większośc wysrywów to kwestia bk0% i zdarzeń medialnych/sejmowych z tym związanych, a mnie akurat mało to interesuje.
  • Odpowiedz
  • 56
@fff112: temat nieruchomości jest nierozerwalnie związany z polityką w tym kraju z kartonu

Do gadania o remontach czy takich p----------h masz inne tagi, wiec możesz sobie czarno listować nieruchomosci jak i tak

większośc wysrywów to kwestia bk0% i zdarzeń medialnych/sejmowych z tym związanych
  • Odpowiedz
W ogóle to jest jakis surrealizm, że to co ma tag polityka nie wyświetla się zalogowanym xD Jest jakikolwiek argument ku temu czy po prostu 'no stosujemy komunistyczne metody bo nam się tak podoba i możecie nam skoczyć'?
  • Odpowiedz
@d00v tak, a co?

Oficjalnie: polityki jest dużo i odstrasza nowych użytkowników. Chodzi o to żeby nowi nie myśleli, że to tylko serwis polityczny. I żeby utrudnić propagandę polityczną.
  • Odpowiedz
@Davn: kiedyś usunąłem ale później znowu dałem na czarno bo na polityce większość to boty, reszta to debile a garstka jest tylko normalnych
  • Odpowiedz