Wpis z mikrobloga

Ponad dwa miesiące na #tinder i #badoo Po paru dniach miałem szybkiego matcha i od razy przeszliśmy do rzeczy więc przez pierwszy miesiąc spotykałem się z taką jedną i miałem wyłączone wszystko.
Ja 36 lat uległy, introwertyk, ale nie s---------a i mam parę wniosków. W profilu zaznaczone dobre stanowiska i 190cm. Z ryja bym se dał 6/10. Szukam miłości na ruchaniu mi nie zależy bo raczej nie ma z tym problemu. Wyjątkiem może być jakaś małolata bo do takiej na żywo nie ma szans, ale o tym później( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkam na Mazurskim zadupiu więc większość czasu wyświetla mi się, że nie ma nikogo w moim pobliżu i żeby zwiększył zasięg xD
Mam ustawione na 50 km bo tyle mogę dojechać, więcej nie. Korzystam z golda kupionego gdzieś na stronce z kluczami za 50zł.

Parę wniosków:
- dziewczyna z którą spotykałem się przez pierwszy miesiąc była 12 lat młodsza i miała dziecko. Z początku byłem przeciwny czemukolwiek bo nie lubię dzieci, ale stwierdziłem, że lepszej okazji, żeby przekonać się jak to jest z tymi dzieciakami. Było parę spotkań z dzieckiem, ale więcej sami bo seksy itp. Po miesiącu powiedziałem, że to nie to bo w sumie to do siebie nie pasowaliśmy Ja się przekonałem, że nie chce mieć dzieci ona chyba miała za to dobry s--s bo do dzisiaj do mnie pisze, żebym wpadł chociaż na fb ma nowego chłopaka xDDDD
- 95% matchy mam z superlajków
- te "najładniejsze" typu instagirl od razu w lewo bo i tak nie ma sensu, a po co im nabijać atencję
- dużo dziewczyn ma problem z wysłowieniem się albo mają tak mocno w------e
- ale wbrew pozorom sporo z którymi się fajnie gadało
- dużo daje opis. Ja mam coś tam, ze lubię gadać i słuchać bez tabu i ogólnie chce kogoś na stałe. Takie słodkie p---------e. Od tamtej pory zaczęło dobierać konkretniejsze
- połowa z tych konkretnych ma dzieci( ͡° ʖ̯ ͡°)
- małolaty. Ehh myślałem, że to będzie el dorado, a okazało się, że o matcha nawet nie jest jakoś trudno, ale rozmowa z taką to xD Ogólnie to aplikacje randkowe wyleczyły mnie z małolat. Ten pociąg już dla mnie odjechał może jakbym imprezował jak 2 lata temu, ale nie imprezuje¯\(ツ)/¯
- badoo to syf
- założyłem sobie po pijaku z ziomkiem erodate i tam miałem przez 2 tygodnie jedną propozycję od innego typa, żebym go wyruchał i on mi zapłaci 600zł xDDD

Ogólnie to po tym czasie stwierdzam, że szansa na znalezienie kogoś jest (dzieciata to na poczekaniu można jak komuś to pasuje) tylko 95% to jest takie śmietnik, ze się odechciewa. No trzeba mieć cierpliwość Aktualnie pisze z jedną dość długo bo mnie od 2-3 tygodni choroba męczy i mamy zamiar się spotkać, a do reszty nie chce mi się pisać, ale coś tam czasem wpadnie

Jak mi nie wyjdzie z tą co teraz piszę to usuwam te aplikacje i kupuje Playstation 5 Pro

Pozdrawiam i życzę powodzenia tagowiczom

#tinder #badoo #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja 36 lat uległy, introwertyk,


@Kiedys_Mialem_Fejm: ja mam taie pytanie - jesteś biseksualny lub hetero flex, że piszesz o uległości? Z opisu wyglada, że z samymi kobietami się spotykałes, a gościa wyśmiałeś. Jak ta uległość ma wyglądać w hetero związku? Ma babka cię zapiąć od czasu do czasu peggingiem, czy jesteś otwarty na f----z cuckold z poniżaniem, czy jakaś chłosta, czy jakieś chastity i zamykanie ptaka na miesiąc? xd Jak
  • Odpowiedz
Ogólnie to aplikacje randkowe wyleczyły mnie z małolat. Ten pociąg już dla mnie odjechał może jakbym imprezował jak 2 lata temu, ale nie imprezuje¯\(ツ)/¯


@Kiedys_Mialem_Fejm: takie to w dużym mieście na baletach albo kaska przez datezone.
  • Odpowiedz