Wpis z mikrobloga

Oto jeden z najlepszych survival horror FPS wszech czasów. Tyle zawałów ile ta gra mi dostarczyła to głowa mała. Klimat jak i lore tej gry były nie do podrobienia, to jak autorzy tej gry bawili się z graczem. Gdzie byle upadająca butelka przyprawiała o palpitacje serca. Grafika jak na tamte czasy była wręcz świetna i po dziś dzień trzyma poziom. F.E.A.R 2 był moim zdaniem niewypałem a F.3.A.R gameplayowo było okay jednak lore było ligę niżej niż pierwsza część + DLC.
#gry #fear #nostalgia
Bzikacz - Oto jeden z najlepszych survival horror FPS wszech czasów. Tyle zawałów ile...

źródło: 1000000276

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh grało się w multi bardzo ostro dobre 15 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wciąż jest kilku ludzi którzy próbują łatać multi do tej gry. Działa to dosyć znośnie i czasami jest nawet 20 ludzi grających 🙂
Więcej info tutaj jak ktoś jest chętny:
https://fear-community.cpp.mx/profile/

No ale nie oczekujcie dużo od gry która ma blisko 20 lat.
  • Odpowiedz
@Bzikacz Moim zdaniem dwójka jeszcze była ok, było mniej strasznych momentów ale jednak nadal to był fear, gdzie trójka była g------a fear został tylko w nazwie a grać zamieniła się w zwykłą nudną strzelankę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bzikacz: dla mnie 3 była najlepsza grałem w wiele gier ale fear był jedna z lepszych najbardziej wciągających
  • Odpowiedz
@Bzikacz czuję, ze opinia napisana na podstawie wspomnień sprzed 15 lat, a nie po świeżym przejściu. Ostatnio spróbowałem na nowo, to się mega wynudziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a uważałem o niej to samo, co Ty
  • Odpowiedz
  • 0
@Bzikacz: To jest top of the top. Korytarzowa konstrukcja i dobrze zaprojektowane poziomy, zwalnianie czasu, przeciwnicy który nie latają jak kurczaki bez głowy, fizyka i elementy cząsteczkowe, i ciary na plecach. I to wszystko współgrało ze sobą swietnie.
  • Odpowiedz