Wpis z mikrobloga

jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawiana na piedestał, jako młoda i ambitna k0bieta, której świat się powinien kłaniać w pas i brać z niej przykład. a ty robaku siedzący w kołchozie, którego nie stać na zakup gównianej kawalerki w powiatowym, d--a cicho, bo psujesz powietrze takim wspaniałym tytanom wstawiania o 4 rano.

it's time to die

#p0lka #wysokieobcasy #wysryw
CrokusYounghand - jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawia...

źródło: obraz

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrokusYounghand: nie wiesz co to znaczy wejść na 8 tysiecznik. Piszesz tak bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Jesli myślisz, że za cenę przelotu, permitu i kilku butli z tlenem też wszedłbyś wstając dzis z fotela to gwarantuje ci, że grubo się mylisz. Dziewczyna ma w sobie ogromną determinację. Nie wiem co nią kieruje, ale jest w swoim dążeniu do celu wyjątkowa. Znam z 4 czy 5 ludzi którzy
  • Odpowiedz
no mam jej czego zazdrościć. po prostu bawi mnie, że nie podaje się kontekstu tego jej sukcesu, tylko jakby była self made manem jak Kukuczka czy inni, co kiedyś ciułali grosze i szukali sponsorów wypraw latami. xD to tak jak z przedstawianiem młodych Kulczyków jako wielkich biznesmenów, gdy każdy wie, że to co oni mają to jedynie spadek bo bogatym starym. xD Kontekst, mój drogi mireczku.


@CrokusYounghand: Bez sensu. Kasa
  • Odpowiedz
Studia, ALE na kierunku... , Na uczelni, ALE na... To jest właśnie to "wstrzelenie się" do właściwego pociągu.


@Ethernit: No to jest normalne, że kasa jest za działania sensowne, a nie za robienie atrap.

Te, przykładowo, 14 osób na jedno miejsce na jakimś lepszym kierunku na dobrej uczelni to chyba najbardziej obrazowa statystyka jaką masz szansę na lepsze życie w tym
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: dla mnie takie "wyczyny" to w ogóle jest strata czasu i energii. niby fajnie, ale co z tego? to jest takie jałowe. nic nie wnosi. nikt z tego nic nie ma.
ja szanuję ludzi, którzy robią coś pożytecznego, tworzą, wynajdują, konstruują, wymyślają, a maraton na Antarktydzie? nie wiem jak inaczej to skomentować poza "xD"
równie dobrze mógłbym ogłosić, że przygotowuję formę żeby goło przebiec maraton w zimie przy -20
  • Odpowiedz
@srgs:

multimilioner ginie na elbrusie


tymczasem losowy rusofilski jutuber zjeżdża z Elbrusa na jabłuszku w ciuchach z demobilu i prowizorycznych okularach śniegowych
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1

@JonaszSynGrazyny to co napisał autor posta, to prawda. Dziewczyna sama nie zarobiła na to. Ale ok, wyczyn jest, więc brawa dla niej. Ja tam się tak nie spinam z tego właśnie powodu, o którym wspomina autor posta. Gdyby ona sama na to zarobiła, no to wtedy byłby giga szacun. A tak, ok, dokonała czegoś dużego, brawa dla niej.


Gratulacje dla niej ale jak się ma kasę i nie trzeba pracować to można naprawdę wiele osiągnąć.
Jakbym nie musiał chodzić do pracy to bym sobie codziennie biegał na siłownię i miał ciało jak bóg albo grał amatorsko
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli dzięki kasie rodziców i bananowym życiu to o takich ludziach nie powinno się mówić wcale.


@Krzysztof53647: Ustawowo zakazać pisania o ludziach z więcej jak stoma tysiącami na koncie.

Przyklad: pamiętam jakk parę lat temu rozplywano sie nad sukcesem młodego kulczyka który nie miał nic tylko marzenia i 15mld zł po
  • Odpowiedz
  • 0
@CrokusYounghand: poświęciłem 5 minut na mały research i powiem tak. Jej tata na prawde nie żyje od 4 lat i nie zasponsorował jej tej wyprawy. Z tego co widzę, to dziewczyna kocha góry, ma wielką pasję i wkłada w to ogrom pracy.
Mimo to że robi ambitne rzeczy nie jest popularną osobą - ma +/- 1000 razy mniej subów na socialmediach od patusów i ściankowych lachociągów które błaznują na galach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CrokusYounghand zgadza się, zdobyć 8000 poza pasjonatami moze kazdy, kto ma pieniadze. Kukuczka, Rutkiewicz, Pawłowski osiągali niemożliwe i dla mnie na zawsze pozostaną wyjątkowi, a to tylko kaprysy dziewczynki z bogatego domu. Z tlenem na 8tys weszla, no gratulacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25 Ustawowo. Dobry żart.

To że notatka jest słaba nie oznacza ze i jego majątek był słaby.

Bogatych dzieciaków będziemy mieli coraz to więcej.
Niestety bogatych stawia się na piedestał, a oni sami myślą że znaja przepis na świat bo mają kasę więc mają
  • Odpowiedz