Wpis z mikrobloga

jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawiana na piedestał, jako młoda i ambitna k0bieta, której świat się powinien kłaniać w pas i brać z niej przykład. a ty robaku siedzący w kołchozie, którego nie stać na zakup gównianej kawalerki w powiatowym, d--a cicho, bo psujesz powietrze takim wspaniałym tytanom wstawiania o 4 rano.

it's time to die

#p0lka #wysokieobcasy #wysryw
CrokusYounghand - jakaś p0lka, której stary wszystko zasponsorował, jest teraz stawia...

źródło: obraz

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z info w necie to jej ojciec jest martwy od 4 lat i zginal na elbrusie


@srgs: nie dość że jej wszystko zasponsorował to jeszcze się nie wtrąca, no idealny stary
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand zazdrość to damska cecha szanowny przegrywie

Siedz tam dalej w tym swoim kołchozie i nie rób nic ze swoim życiem, bo sam doprowadziłes do tego, że ty i twój nędzny żywot jesteście c---a warci
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: każdy świętuje to co może , ona wejście na 8k, a ty ze od 2 dni nie zapaskudziłeś drechow.

A tak poważnie, lecz ta zawiść, bo niedługo poczytamy o twoim osiągnięciu w stylu “zawisnąl w lesie”
  • Odpowiedz
stary wszystko zasponsorował

której świat się powinien kłaniać w pas i brać z niej przykład


@CrokusYounghand: ja tu widzę tylko info że zdobyła 8k i chce przebiec maraton a cała reszta to twój ból pękającej z frustracji incelskiej d--y. nawet jeśli zasponsorowali jej to starzy to co z tego, sto milionów osób na jej miejscu by ten hajs przebalowało zamiast zdobywać góry
  • Odpowiedz
  • 5
@CrokusYounghand Was już kompletnie posrało. Naprawdę.
Starzy jej zasponsorowali? A himalaiści to za czyje pieniądze latają po górach? Bo na pewno nie swoje.

Dlaczego porównujesz ja do amatora co po pracy lata po większych górach? Porównaj ja do ludzi zawodowo chodzących po górach, którzy za pieniądze sponsorów (sponsorem może być tata i mama) I podatników wspinają się po górach.

Wykopki w formie, ja p------e.
Jest coraz gorzej
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: na pewno jakbys ty mial wchuj hajsu to nie ze bys wydawal na dziwki i uzywki, tylko bys jechal na osmiotysieczniki, to nie? Co ma do rzeczy kto jej sponsoruje? Zawsze najwieksi podroznicy to ci ktorzy mieli haajs zeby go p-----------c na karkolomnie akcje.
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: Z drugiej strony ile masz bananowej młodzieży, która ma bogatych rodziców a jedyne co potrafią to rozbić się żółtym Magane w Krakowie... albo przywalić w tył KII na A1 i spalić 3 osobową rodzinę.

Dziewczyna ma 18 i jej się chce. Można jej zazdrościć ale to co ty wygadujesz to już trochę chory poziom zawiści. Oglądaj się całe życie jak inni mają lepiej, to za kilka lat strzelisz samobója.
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand: Po prostu źle się urodziłeś i wyżej kołchoźnika nie podskoczysz a jak wyrazisz swój żal z tego powodu to poustawiane w życiu oskarki będą wmawiać Ci że to niby Twoja wina. Ty masz siedzieć cicho i w biedzie z---------ć na ich luksusy, a oni bawić się i mówić jak masz żyć. No ale co zrobisz? Nawet jakby zrobić jakąś noc oczyszczenia i ich wytłuc to zaraz w to miejsce
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand nie ogarniam ludzi co się wpierdzielaja w c--j wysoko przy pomocy szerpów. Jest wiele innych szczytów na które możecie wejść SAMI i to będzie wasze wyzwanie/sukces, a nie że codziennie wam ktoś obóz/prowiant nosi, a wy sobie po prostu idziecie (tak wiem, że to nie jest tylko chodzenie tylko wymagająca wspinaczka, ale nadal)
  • Odpowiedz
a ty robaku siedzący w kołchozie


@CrokusYounghand: kto Ci każe tam siedzieć? Marnujesz czas na newsy, wykop i debilne rozkminy a później sam się dziwisz że Twoje życie jest c-------e od kogoś innego. Sam sobie kij w szprychy wsadzasz i narzekasz że spadłeś z rowerka.
  • Odpowiedz