Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JozefG_34

JozefG_34

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20803
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 20800
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 44
ryhu
ryhu
przedwczoraj, 09:44:19
  • 30
Grafika to moja pasja
#raportzpanstwasrodka
ryhu - Grafika to moja pasja 
#raportzpanstwasrodka

źródło: 12200

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 przedwczoraj, 12:30:57 via Wykop
  • 8
@ryhu: Jednojajecznemu Zezolowi takie kullen na pewno imponują, nie mówiąc już o moutain jak K2 😅👍
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
20.06.2026, 12:54:39
  • 21
#kononowicz #raportzpanstwasrodka #patostreamy #ukraina #polityka
TeresaKorolInvestments - #kononowicz #raportzpanstwasrodka #patostreamy #ukraina #pol...

źródło: temp_file2914224015417319440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 13:51:03 via Wykop
  • 4
@TeresaKorolInvestments: Jest jeszcze hivaldi oraz łoniak, ale oni mogą się wypowiedzieć jedynie na temat lejdiboji


Taa...eksperci od połykania bananów i szczelnego korkowania odbytu partnerów.
  • Odpowiedz
B12477
B12477
19.06.2026, 19:20:17
  • 48
Kwintesencja pepko boia w ostatnim gniocie, gdzie wszyscy elegancko ubrani, a ten w jakiejś koszuli ala klapek xD niezłą pompę muszą z niego tam mieć. XDDD nawet nie zrozumiał, że jedzie na jakiś oficjalne wydarzenie jego firmy xD

#raportzpanstwasrodka
B12477 - Kwintesencja pepko boia w ostatnim gniocie, gdzie wszyscy elegancko ubrani, ...

źródło: IMG_1899

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 11:47:28 via Wykop
  • 0
@B12477: Ale wstyd! Czop analny myślał, że jedzie na grilla, czy to jedyne szmaty oprócz podkoszulek żonobijek, które posiada miłośnik korkowania ujścia odbytnicy?
  • Odpowiedz
DominatorTagu
DominatorTagu
19.06.2026, 23:24:07
  • 3
#raportzpanstwasrodka dziś piszemy tylko dobre rzeczy o youtuberach z Kambodży i bez ironii. Stać was na to? Za słabi jesteście
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 11:36:32 via Wykop
  • 0
@DominatorTagu: Codzienne, punktualne wrzucanie filmików przez skacowanego Klapka może imponować. Wykazuje on wielką determinację pokonując swe psychofizyczne niedomagania każdego poranka.
  • Odpowiedz
deevee1982
deevee1982
deevee1982
20.06.2026, 05:29:33
  • 27
#raportzpanstwasrodka Wiatr rozwiał, wiadomo że codziennie jest ogarnięte. Ja p------e, brak słów.
deevee1982 - #raportzpanstwasrodka Wiatr rozwiał, wiadomo że codziennie jest ogarnięt...

źródło: 1000073749

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 11:27:32 via Wykop
  • 2
@deevee1982: Mówią, że najłatwiej poznać higienę osobistą człowieka patrząc na jego paznokcie i buty. Oceniając te 2 parametry, zamiłowanie Klapka i Pchanej do syfu wokół siebie jest oczywiste. Higiena osobista ich obojga nie jest mocną stroną.
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
20.06.2026, 05:59:50
  • 46
#raportzpanstwasrodka "Od rana mamy ludzi, nie będę filmował ale mamy tam 2 stoliki zajęte..." xD
B1ES - #raportzpanstwasrodka "Od rana mamy ludzi, nie będę filmował ale mamy tam 2 st...

źródło: 2392093-203

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 11:07:26 via Wykop
  • 0
@B1ES: Klapek kłamie nawet gdy śpi!
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
20.06.2026, 09:53:38
  • 13
#raportzpanstwasrodka Czy Mumyn juz podwoił wyświetlenia, dla kolegi pytam 🤔
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 10:41:09 via Wykop
  • 10
@Vendigoo: Gdyby zapiął Megalodona do pługa i przeorał pole ryżowe, wyświetlenia by potroił ale to wymaga pracy, a praca vs Mumin&Megalodon to dwa zbiory rozłączne. 😉
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
20.06.2026, 10:20:03
  • 32
#raportzpanstwasrodka Paznokcie Gosposia i ta deska do krojenia to już niezły mix... a wszystko to na cziken burgera dla Cukrowej i Brendy. Smacznego ;)
B1ES - #raportzpanstwasrodka Paznokcie Gosposia i ta deska do krojenia to już niezły ...

źródło: 9218902890839028

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 20.06.2026, 10:37:02 via Wykop
  • 15
@B1ES: 🤢🤢🤮
  • Odpowiedz
pelt
pelt
18.06.2026, 13:18:07
  • 33
Z rzeczy, które nie miały miejsca. Spotkanie członków zarządu "Cambodian Gentlemen's Club for Real Estate Developers" w Phnom Pehn.
#cebecebe #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #polacywazji #polacywkambodzy
pelt - Z rzeczy, które nie miały miejsca. Spotkanie członków zarządu "Cambodian Gentl...

źródło: ezgif-4b69356bcd7b8b16

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 18.06.2026, 16:19:17 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: @adik75 Chyba tylko ktoś mocno ułomny mentalnie nie widzi jaki to skok na kasę i nie przewiduje co stanie się z pieniędzmi jeleni, którzy zapłacą pierwsze raty. Poszukiwania Japończyka, który rozpłynie się gdzieś w Azji za 4 lata, nie powiodą się ale czy taki czop analny jak nasz Mongoł Łoniak pomyśli o tratwie ratunkowej? Wątpię.
  • Odpowiedz
JozefG_34
JozefG_34 18.06.2026, 17:01:57 via Wykop
  • 3
@wujek_srednia_rada: Bardzo prawdopodobne, że wystąpi w roli kozła ofiarnego i zapełni wakat tj. kawałek podłogi po Hanysie w więzieniu PP.
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
18.06.2026, 10:24:22
  • 11
#raportzpanstwasrodka Drążek który nie należy do zbyt światłych ludzi, wziął się ostatnio za ciężkie przemyślenia, ale jego widzowie powiedzieli dość. Chcą starego Damiana 😂
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Drążek który nie należy do zbyt światłych ludzi, wz...

źródło: Zrzut ekranu_18-6-2026_122039_www.youtube.com

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 18.06.2026, 16:52:17 via Wykop
  • 2
@pikaczex: buhaj rozpłodowy chyba dawno nie zrobił jakiegoś dziecka

Nie wywołuj wilka z lasu! Wystarczy mu mała iskierka i zakochany, oczywiście na zabój w tej jedynej kochającej go z wzajemnością, zaleje formę na pięcioraczki jakiejś chudej Azjatce z trójką dzieci z poprzednich związków z osiemdziesięcioletnimi turystami czy innymi potrzebującymi wystrzelać swoje pistoleciki emerytami z Niemiec, USA czy Francji.
  • Odpowiedz
Dzikamery
Dzikamery
17.06.2026, 08:29:02
  • 6
#raportzpanstwasrodka co jej się stało z twarzą… jakaś inna ta Kasia
Dzikamery - #raportzpanstwasrodka  co jej się stało z twarzą… jakaś inna ta Kasia

źródło: IMG_9755

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 17.06.2026, 18:41:36 via Wykop
  • 0
@Dzikamery: Facet od Klapka zwany Pchaną zgolił wąsy i przyjął dawkę kwasu hialuronowego w wargi oraz na policzki. Golarka to pikuś, każdy może sobie pozwolić ale taki kwas hialuronowy tani nie jest. Pchana musi mieć sponsora, bo nie wierzę, że Klapek fundnął za swoje. Teraz sponsor mógłby jeszcze Pchanej szpotawe nogi naprostować.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
16.06.2026, 14:13:15
  • 17
Z psychologicznego punktu widzenia to takiemu Haussmanowi czy Marynarzowi coś musi albo musiało w życiu brakować żeby się zwaflować z tymi mentami z Kambodży.
Pewnie niskie poczucie własnej wartości, brak kolegów, i próba przynależności do jakiejś grupy.
Dlatego do tych meneli tacy ludzie lgną.
#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 16.06.2026, 18:54:19 via Wykop
  • 6
@dizel81: Te wszystkie Łysole, Analki, Muminy, Klapki, Filtermanny i cała reszta kambomeneli wyglądają jak mentalne pięcioraczki wykrojone jednym wzornikiem. Niskie poczucie własnej wartości nadrabiają sobie pompowaniem ego, niestety nie da się tego skutecznie zrobić dysponując wyłącznie pompką do motoroweru i wyżebranymi datkami od rozbawionych widzów oglądających tę walkę doopy z batem nie oszczędzającej ich organizmów tropikalnej, podlewanej berbeluchą codzienności.
  • Odpowiedz
braunus-braunus
braunus-braunus
braunus-braunus
16.06.2026, 16:10:19
  • 3
#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 16.06.2026, 17:10:54 via Wykop
  • 5
@braunus-braunus: Suzdej chlap chlap ciup ciup! Okun 🐒
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
10.06.2026, 17:02:38
  • 12
#raportzpanstwasrodka
Filip juz nie musi finansowac nierobow, takze nakupowal sprzetu game'ingowego i wreszcie jest szczesliwy 😃
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
   Filip juz nie musi finansowac nierobow, takze...

źródło: IMG_6463

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 10.06.2026, 21:46:31 via Wykop
  • 1
@beata-libra: No, a jeśli wyszedł przygłup, to się liczy?
  • Odpowiedz
greg-marsalis
greg-marsalis
greg-marsalis
08.06.2026, 14:51:34
  • 2
#raportzpanstwasrodka
Prezes Jajecznica chyba niedługo wróci do ojczyzny na leczenie, bo darmowe, azjatyckie białko z larw much i litry spływającego po gębie tłuszczu w końcu pokonały jego cielsko
Czy czekamy na jego powrót i przyjmiemy go serdecznie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 08.06.2026, 16:14:26 via Wykop
  • 3
@Vendigoo: @oesucotusieodwala Tak jest! Konieczne jest referendum wypokowe! Osobiście nie miałbym rozterki gdyby chodziło o Megalodona, bo pytanie brzmiałoby czy zgadzamy się na przyjęcie do kraju na leczenie, za nasze podatki, kupy tłuszczu z przewagą kupy? Łysy to jednak inna kategoria. Trochę go lubię za całokształt 😅
  • Odpowiedz
StefanpiesPrezesa
StefanpiesPrezesa
04.06.2026, 15:40:34
  • 9
#raportzpanstwasrodka czy ktos jeszcze pamieta tego osobnika???
StefanpiesPrezesa - #raportzpanstwasrodka czy ktos jeszcze pamieta tego osobnika???

źródło: 20260604_163925

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JozefG_34
JozefG_34 05.06.2026, 16:26:36 via Wykop
  • 0
@StefanpiesPrezesa: Kojarzy mi się alkusem, kumplem pdfa ściganego listem gończym, z którym gościli się wspólnie z Zezolem i Klapkiem w kampuczańskiej rezydencji Zezola.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Jozef G

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking