Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy była kiedyś w polityce bardziej bezczelna próba walki o własne interesy niż obecnie z tymi dopłatami dla developerów xD

Zawsze jak był jakiś kontrowersyjny temat to partia miała swoje kulawe wytłumaczenie lub dorobioną ideologię, a tutaj jest już wszystko jasne - mieszkania maja drożeć bo mamy dużo betonowego złota na koncie XD

#nieruchomosci #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanDzbanPL: Jakby rządził PIS to już by dawno było po głosowaniu, które byłoby w dodatku ustawione i nielegalnie pominięto by Senat, a Przyłębska wpisałaby do konstytucji ochronę developera od jego poczęcia.

W Koalicji niestety też są szumowiny i złodzieje, ale po pierwsze mniej, a po drugie kierownictwo przynajmniej kieruje się minimalnym poziomem standardów demokratycznych dlatego jest wciąż szansa, że ta aberracja przepadnie.
  • Odpowiedz
@Mandarex: gość na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie zna mema z bynajmniej. o ironio

@151346136: tak sobie będziesz tłumaczył wszystkie porażki koalicji przez następne 3 lata xD? no może i nie jest super, ale panie za pisu to było jeszcze gorzej więc suma sumarum jest jako tako
  • Odpowiedz
Nie wiem czy była kiedyś w polityce bardziej bezczelna próba walki o własne interesy niż obecnie z tymi dopłatami dla developerów xD


@mam_spanko: oczywiście, że tak. Najbardziej obrzydliwie było w czasie pandemii, gdy pisowska mafia okradała nas wszystkich na miliardy złotych
  • Odpowiedz
@mam_spanko Pewnie była tylko nie było wiadomo bo obrady z sejmu były przed południem w telewizji, gdy wszyscy byli w pracy/szkole i były nudne, pracy komisji i zespołów nie było w internecie. Więc tylko dziennikarze mogli naświetlać takie sprawy a ich też łatwo było kupić reklamami.
  • Odpowiedz
@151346136: No w aspekcie dofinansowania deweloperów to pomysł Koalicji jest z innej ligi a miniony bk2% to przy nim pierdnięcie.
@Velociraptor_w_kubku Gdyby nie nadchodzące wybory prezydenckie też było by już przepchnięte wspólnym głosowaniem z Pisem albo przymuszonymi koalicjantami.

"a po drugie kierownictwo przynajmniej kieruje się minimalnym poziomem standardów demokratycznych" - No to wychodzi że Pis miał większy niż minimalny "poziom standardów demokratycznych" robiąc swoje wałki g---o uchwałami naginaniem prawa
  • Odpowiedz
@JackobC: jak na razie koalicja robi wszystko legalnie. Mało robią dobrego, ale trzymają się prawa. Niestety poza dojeżdżaniem pisowców, którzy chcieli tu wprowadzić standardy białoruskie, nie robią potrzebnej roboty, jak przywrócenie handlowych niedziel, a zamiast tego kombinują z developerami.
  • Odpowiedz