Wpis z mikrobloga

Trzeba zacząć robić plakaty z cytatami naszych lobbystów, wychodzić na miasto i klecić gdzie się da. W sumie powinniśmy chyba powoli jakąś zrzutę zrobić na to. Dodać QR code na plakacie z odnośnikiem do strony z informacją o jaki chodzi cytat. Czuje się teraz, że to będzie jakaś taka forma walki podziemnej i pracy u podstaw. Miasto jest nasze porobiło ulotki plakaty. My możemy zrobić swoje z WKP investmens.

#nieruchomosci
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
IMO ja bym zaczął od strony i wlepek


@Satan_Was_a_Babyboomer: przez socjal media sporo osiągniemy ale to jest jakaś część społeczeństwa. Trzeba po prostu wyjść na ulicę informować ludzi. Ja już mam dość tego rządu i poprzedniego, chcę zmian w wielu płaszczyznach w tym i też nieruchomości.
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: Wiecie takie plakaty które uderzą w Mariuszka odbiorcę bo jak będzie coś w stylu "Bogacą się deweloperzy i banki" to to nie uderzy w Mariusza bo o tym gada i lewica i razemki/ikonowicze etc. ale jak napiszesz że przez dopłaty do kredytów stopy procentowe są utrzymywane na tak wysokim poziomie to gwarantuję Ci że Mariusz spłacający hipotekę weźmie sobie to do serca.

Tak samo starsi ludzie -> "W wyniku
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: Jakieś propozycje?

Edit: Dać fotkę n-------a ze strzykawką z podpisem "Kredyt 0%: sztuczny zastrzyk w gospodarkę, który prowadzi do wyższej inflacji i zadłużenia"
Edit2: "Dopłaty do kredytów: więcej długu, wyższe ceny, rosnące stopy procentowe."
  • Odpowiedz
@acpiorundc: to jest dobry pomysł. Krótka, treściwa informacja, bez mieszania w to polityki i myślę że zdziała wiele.

Jakąś tam walkę już widać, chociażby po zrywanych ogłoszeniach od flipperów (co nieraz sama widziałam jak ktoś zrywa, no i sama chętnie też to robię), czy napisach na takich ogłoszeniach grubym markerem "spekulanci", ale trzebaby tu zadziałać na uświadamianie obywateli, bo po prostu nie każdy rozumie, czemu te ogłoszenia są zrywane.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: jak coś to wołaj, z chęcią bym przykleił chociaż z 10 plakatów w moim mieście.
Wspólny jednolity projekt w jakims akceptowalnym przez drukarnie formacie, to coś od czego można zacząć, format A3 i na słup ogłoszeniowy.

SPRÓBUJĘ(NIE OBIECUJE) ogarnąć przez weekend. Możecie rzucać pomysłami co ciekawego ma być i które loga/twarze
  • Odpowiedz