Wpis z mikrobloga

@Kaeste: Obserwacja. Zauważ, że poole jeszcze mają do zrzucenia około 20-40milionów coinów. Dokładnej liczby nie pamiętam. Powiedzmy, że mają jeszcze do zrzucenia z 500BTC przy aktualnej cenie. Do tego zbierze się kilku panikarzy i zrzuci z nimi :). Potem może być kilka godzin/dni przestoju a potem już ruszy to the moon. Teraz wszyscy kupują bo myślą, że już koncówka monet, ale zrzut jeszcze potrwa do poniedziałku pewnie.
  • Odpowiedz
@xrn51: I ja tak też gram. Jedynie co do spadku się pomyliłem wczoraj. Myślałem że te 800 miało być wczoraj a tu dopiero dziś :). Tak jakby poole wyczekały zrzut. Zobaczymy co będzie jutro koło 6-18 :)
  • Odpowiedz
@MJToshi: Multipoole puszczą popyt na jakiś poziom 2000 sat a może i więcej, jutro będzie rano duża euforia bo się kończy kopanie. Oczywiście jeśli myślą sensownie to tak zrobią jak napisałem. Będziemy to widzieć bo cena nie będzie się zmieniała znacząco.
  • Odpowiedz
@lezo: ja zrobilem podobnie, glupi ja ze kupilem po 1100 sprzedalem po 1150, zaraz po kupnie zjazd do 960 byl... poszedlem spac z ustawionym sellem, z nadzieja ze rano bedzie ponizej 1000
  • Odpowiedz