Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej szukać fachowca do zrobienia strony dla kliniki stomatologicznej? Chodzi o prosty system do rezerwacji wizyt z przypominaniem przez sms i całe zarządzanie do tego, hosting, adres, maile itp. Widziałem gotowe abonamenty ale drogo to wychodzi dla więcej niż jednego stomatologa. Ile coś takiego może kosztować? Nie chcę żeby mnie naciągnęli bo to raczej szybka robota. Mogę zapłacić do tysiąca jak będzie porządnie i ładnie wykonane.

#programowanie #pracait
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kukold: Ziom, wiadomka ze zarzutka ale słuchaj:
1000 netto i
hosting + domena po twojej stronie + karta sim (może być prepaid) + telefon z androidem/modem gsm jak masz fajny router.
płacisz za wyklikanie wordpress+Easy Appointments. I do tego podstawowa konfiguracja.
Jak chcesz niestandardowy szablon - kupujesz go sam.
Rodo/regulaminy po twojej stronie.
Usterki/poprawki/aktualizacje - zgodnie z cennikiem.
  • Odpowiedz
ja tam wierzę, że osoba co za wyrwanie zęba potrafi skasować 1000 zł za 15 minut chce tyle zapłacić za stronkę która zajmie parę dni co najmniej
  • Odpowiedz
Jak sie znajdzie klient to działa, jak się nie znajdzie to nie działa. Jedno jest pewne sprzedawanie swojego czasu po stawce godzinowej to najgorszy model jaki można mieć (z perspektywy programisty)
  • Odpowiedz
@kukold: Taki system z testami, wdrożeniem, utrzymaniem to minimum ze 100 dni roboczych, z gwarancją na rok. Licząc stawką która była by realna na polski rynek, czyli tyle ile skasuje cię pierwszy lepszy software house 229 zł brutto za 1h. Podliczając to wszystko to masz 183 200 zł brutto. Oczywiście to wszystko biorąc pod uwagę, że wymagania nie będą jakieś kosmiczne, bo wymieniłeś tylko "bullet points". Jeśli jasno i precyzyjnie
  • Odpowiedz