Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej szukać fachowca do zrobienia strony dla kliniki stomatologicznej? Chodzi o prosty system do rezerwacji wizyt z przypominaniem przez sms i całe zarządzanie do tego, hosting, adres, maile itp. Widziałem gotowe abonamenty ale drogo to wychodzi dla więcej niż jednego stomatologa. Ile coś takiego może kosztować? Nie chcę żeby mnie naciągnęli bo to raczej szybka robota. Mogę zapłacić do tysiąca jak będzie porządnie i ładnie wykonane.

#programowanie #pracait
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile coś takiego może kosztować?


@kukold: może zaproponuj barter i dożywotnią opiekę stomatologiczną? przecież nie masz trudnej pracy, maks godzina na wizytę i po robocie
  • Odpowiedz
@kukold: więc mówisz ze masz pomysł na biznes tak?
i przychodzisz z nim do ludzi którzy potrafią go urzeczywistnić ale szybciej i na własną rękę.
Dobre posunięcie :-p
Wracając ...Ale ty wiesz ile się w informatyce zarabia?
oczywiście jakiś Mirek pasjonat, który sie zna (albo i nie do końca) pewnie może ci to zrobić taniej ale ...
  • Odpowiedz
Mogę zapłacić do tysiąca


@kukold: Uważam że to uczciwa cena za samo znalezienie kogoś kto ci to zrobi.


A poza tym uważam, że Administrację należy w͏y͏p͏i͏e͏r­͏d͏o͏l͏i͏ć. (wyjaśnienie)
  • Odpowiedz
@kukold: A tak serio, to biorąc pod uwagę wykonanie oprogramowania, zapłacenie za zewnętrzne usługi (wysyłanie SMSów), utrzymanie infrastruktury, wsparcie techniczne i tym podobne p؜i؜e؜r؜d؜o؜ł؜y, to ten "gotowy abonament", który znalazłeś, i tak wyjdzie kilkukrotnie taniej.

A poza tym uważam, że Administrację należy w͏y͏p͏i͏e͏r­͏d͏o͏l͏i͏ć. (wyjaśnienie)
  • Odpowiedz