Wpis z mikrobloga

Tede to dla mnie fenomen jak chodzi o muzykę. Generalnie każdy go zna, ale jakie kawałki nagrywa? Powie to ktoś kto faktycznie nie jest jego fanem? xD Typ nagrał 26 płyt (!!), a jedyny kawałek jaki można nazwać popularnym z jego twórczości to "Bezele", gdzie on się tylko dograł na feat do innego rapera

Nawet jak nie słuchasz innych popularnych raperów to bądź co bądź znasz jakiekolwiek ich kawałki. Peja, O.S.T.R, Ten Typ Mes, Borixon, nawet prawilna Firma xD

A Tede? On coś w ogóle zarobil na tych swoich płytach czy wszystko za hajs od starych sobie do tej pory nagrywa? xD

#polskirap #niepopularnaopinia #muzyka #rap #hiphop #tede
yahoomlody - Tede to dla mnie fenomen jak chodzi o muzykę. Generalnie każdy go zna, a...

źródło: 15b49b57b4b8c688e65a7cdedd3ca424409583a53b98ffb09fd97c7e2f286709

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczupikczu: to jest koncertowa maszyna do rapowania. Byłem na wielu koncertach różnych raperów, w tym na kilkunastu Tedego i muszę stwierdzić, że robi absolutnie topową robotę na koncertach. Umie rozruszać nawet nieswoją publikę, zero playbacku, zagra z hypemanem i bez niego jak trzeba. Oprawa i otoczka też super zawsze.

@b-m--- Jaca ma jednak prawie 50 lat. Myślę, że to normalne, że nie jest tak popularny jak kiedyś. Za czasów
  • Odpowiedz
@yahoomlody: typ wyprzedził swoje czasy i robił to na początku 00 co dzisiejsze Banany youtuberowe za co wylewały się na niego pomyje przez dobre kilka lat. Nic sobie z tego nie robił. Notes2 to dla mnie dzieło wybitne, do tego powrócifszy z wfd. Posłuchać kawałku promomix z 2010 roku gdzie typ przewiduje jak będzie wyglądała obecną scena i sprawdzilo się to 1:1
  • Odpowiedz
@b-m---: tak btw to ja totalnie nie rozumiem jego fenomenu z nowszych wydań, właśnie uważam jego starsze płyty za totalnie klasyki sciezka dźwiękowa, notesy, fucktede i wfd. Nie zapominając o dziesiątkach mixtejpów - to tam pokazywal szczyt swoich umiejętności
  • Odpowiedz
@haabero

@yahoomlody: typ wyprzedził swoje czasy i robił to na początku 00 co dzisiejsze Banany youtuberowe za co wylewały się na niego pomyje przez dobre kilka lat. Nic sobie z tego nie robił.


To akurat nieprawda, miał załamanie nerwowe i depresję. To były czasy disow z peją.
  • Odpowiedz
@haabero nope, było zaraz po 2010 czyli rok po rozpoczęciu dissów.
Niedawno oglądałem jakiś wywiad i o tym sporo mówił.

W 1999 nie było jako tako samego tedego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz