Miliardy płyną w kółko w AI. U nas na GPW to samo dostałem dywidenda z XTB kupiłem Orlen, dziś dywidenda z Orlenu kupiłem za 500zl XTB to jest perpetum mobile wig w tym roku przegoni koreańskie KOSPI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
#gielda

źródło: Directed-by-Robert-B-Weide
Pobierz
źródło: Bez tytułu
Pobierza XTB po wynikach i odcięciu dywidendy
źródło: 6412192A-0496-4B34-9795-F31683668B0F
Pobierz
źródło: l_200445030885b64zawsze_mialem_leb_do
PobierzGdy mówię, że ktoś zarobi, to mam szczerą nadzieję, że będą to także skorumpowani politycy, bo byłoby mi po prostu prz
z
źródło: 1000038041
PobierzRocznica
od 31.07.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zgodnie z obietnicą wrzucam posta przy każdym zakupie oraz sprzedaży i zobaczymy gdzie to się potoczy :)
POPRZEDNI WPIS - 20.05.2026
Dzień dobry - to znowu ja :)
źródło: obraz
Pobierz