Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
b-m---
b-m---

b-m---

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1162
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 1126
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
DonGrubas
DonGrubas
DonGrubas
przedwczoraj, 10:13:08
  • 0
#grubasinwestuje <- tag do ignorowania albo obserwowania

Zgodnie z obietnicą wrzucam posta przy każdym zakupie oraz sprzedaży i zobaczymy gdzie to się potoczy :)
POPRZEDNI WPIS - 20.05.2026

Dzień dobry - to znowu ja :)
DonGrubas - #grubasinwestuje <- tag do ignorowania albo obserwowania

Zgodnie z obiet...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- przedwczoraj, 12:41:39 via Wykop
  • 3
@suweren_sudoku: żeby uściślić to 2 x 0.5% Wcześniej przewalutowywałem w kantorze, ale porównałem kursy i w sumie wyszło mi akurat miedzy kantorem a xtb 0.2% różnicy. Więc finalnie za kupno i sprzedaż wyjdzie łączne 0.6%. Niech sobie szczur podje, jestem w końcu akcjonariuszem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krash
krash
przedwczoraj, 07:47:39
  • 2
Miliardy płyną w kółko w AI. U nas na GPW to samo dostałem dywidenda z XTB kupiłem Orlen, dziś dywidenda z Orlenu kupiłem za 500zl XTB to jest perpetum mobile wig w tym roku przegoni koreańskie KOSPI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- przedwczoraj, 08:39:45 via Wykop
  • 0
@Hazzy90: Co Pan polecasz mieć pod dywidende? U mnie XTB, PZU, Orlen już sprzedałem
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
24.06.2026, 07:14:06
  • 1
Nagońcie misiaczki na coś ciekawego z GPW na longterm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budżet: 5k PLN

#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 24.06.2026, 07:47:14 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Czyżby dywidenda z XTB do wydania? Ja się właśnie zastanawiam czy nie wziąć PZU pod dywidendę. Infinite money glitch( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 24.06.2026, 13:03:34 via Wykop
  • 1
@breakdown1: ooo sprawdzę to chyba, dzięki
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 24.06.2026, 07:57:43
  • 0
Siemanko, co kupić?
#gielda

Co kupić na ike za dywidende od szczura?

  • PZU 36.0% (32)
  • ETF mWIG40TR 43.8% (39)
  • Inne - jakie 20.2% (18)

Oddanych głosów: 89

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato
24.06.2026, 08:21:45 via Wykop
  • 17
@b-m---: szczur za szczura, jedyne honorowe rozwiązanie
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
24.06.2026, 08:42:04 via Wypiek
  • 3
@gorobei @AgencyjnaAgencjaAgencji wy poważni jesteście? Mądrzejsi niż rada nadzorcza PZU widzę wiecie lepiej co się opłaca czy nie i za co będą płacić a za co nie xdddd ty znajdź mi ubezpieczalnie co nie zarabia nie ma takich bo na większość takich przypadków pewnie się wypinają i to ostro przecież nikt ci za szkody wojenne nie zapłaci wy poważni jesteście
  • Odpowiedz
sforce
sforce
24.06.2026, 07:44:53
  • 1
#gielda nie mogę się doczekać dywidendy od XTB za rok . Będzie 6 PLN ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 24.06.2026, 07:52:13 via Wykop
  • 1
@sforce: jak na bankierze..
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
18.06.2026, 15:09:30
  • 18
podobno kosmici pomagaja ukraincom #wojna #rosja #ukraina
arcxa - podobno kosmici pomagaja ukraincom #wojna #rosja #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 18.06.2026, 15:16:23 via Wykop
  • 1
@kingcel: jest na tagu rosja na pewno - rano widziałem, musisz poszukać, chyba Mikus wrzucal
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 05:31:54
  • 72
Obwód moskiewski (Rosja)

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #rosjaplonie #swiat
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #ro...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 18.06.2026, 05:54:03 via Wykop
  • 58
@Mikuuuus: Najlepsza puenta, to ten pracownik stacji benzynowej zamykający wjazd do stacji w ostatnich sekundach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b-m--- - @Mikuuuus: Najlepsza puenta, to ten pracownik stacji benzynowej zamykający w...

źródło: Directed-by-Robert-B-Weide

Pobierz
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 10.06.2026, 20:59:54
  • 3
Staram się skonfigurować Portfolio Performance aby wreszcie wiedzieć jak dużo tracę na giełdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Na razie wklepałem ręcznie IKE XTB i kilka transakcji z ALIORA. Nie wklepałem jeszcze głównego konta XTB(tu się już zaczyna dziać bo są 3 waluty i dużo transakcji). Zastanawiam się czy nie popełniam tu jakiegoś błędu, byłoby fajnie gdyby ktoś potwierdził albo doradził jak to zorganizować.
Czy taka konfiguracja jest ok,
b-m--- - Staram się skonfigurować Portfolio Performance aby wreszcie wiedzieć jak duż...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
11.06.2026, 05:10:22 via Wykop
  • 1
@b-m---: Najlepiej mieć każde konto depozytowe osobno. Jak masz subkonta walutowe w XTB, to też je sobie rozdziel. "Kursy" obligacji wyliczam w excelu i importuję do PP.
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
30.04.2026, 07:05:44
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 30.04.2026, 07:48:13 via Wykop
  • 0
a XTB po wynikach i odcięciu dywidendy


@KrachSmieciuchIndex: humor wykopowy już opanowany - odcięcie dywidendy na XTB( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
20.04.2026, 09:47:53
  • 3
Szczur sprzedany. #gielda #meczennicyxtb
SzarakGieldowy - Szczur sprzedany. #gielda #meczennicyxtb

źródło: 6412192A-0496-4B34-9795-F31683668B0F

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 20.04.2026, 13:01:08 via Wykop
  • 0
@SzarakGieldowy: też pogoniłem - 760szt, zostawiłem sobie około 500. Dzięki za pokazanie opcji alertów, nie korzystałem wcześniej a teraz będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 20.04.2026, 08:30:15
  • 11
Odkąd kupiłem szczura jakiś czas temu powtarzałem sobie że sprzedam dopiero chwilę po tym jak wprowadzą prowizję za handel na GPW tak jak pozostałe biura maklerskie(więc raczej long long). No ale, że zajmował niebezpiecznie duży % portfela to sprzedałem 2/3 pozycji z myślą że odkupię trochę taniej no bo jakaś korekta powinna się jednak pojawić po ostatnim rajdzie. No i niby wszystko fajnie, tylko dlaczego sprzedałem te akcje ze zwykłego konta a
b-m--- - Odkąd kupiłem szczura jakiś czas temu powtarzałem sobie że sprzedam dopiero ...

źródło: l_200445030885b64zawsze_mialem_leb_do

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafimazi
rafimazi
20.04.2026, 08:38:06 via Wykop
  • 1
@b-m---: Rozumiem, jak szczura zacząłem kupowac to na maklerze ING, 0,37% prowizji mistrzostwo świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
20.04.2026, 09:11:47 via Wypiek
  • 2
@b-m--- szczur będzie mieć tak długo klientów jak nie będzie prowizji, wprowadza to cała klasa niższa średnia z 10-50k na giełdzie zrobi ewakuacje do tego który nie ma tej prowizji o ile jakiś się ostanie
  • Odpowiedz

941

Tak wielopoziomowy wał, że głowa boli. Stanowski o systemie kaucyjnym

Gdy mówię, że ktoś zarobi, to mam szczerą nadzieję, że będą to także skorumpowani politycy, bo byłoby mi po prostu prz

lazarus-x
z
zero.pl
dodany: 13.04.2026, 21:08:46
  • 272
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelkizwrotne
  • #
    butelkomaty
  • #
    recykling
  • #
    pseudoekologia
b-m---
b-m---
b-m--- 14.04.2026, 20:17:37 via Wykop
  • -1
@Chosen_Fox: dej Pan link na priv( ͡° ͜ʖ ͡°)
vladi_putin
vladi_putin
14.04.2026, 18:19:17
  • 4
A gdyby tak dorzucić do pieca w okniorza

#gielda
vladi_putin - A gdyby tak dorzucić do pieca w okniorza 

#gielda

źródło: IMG_0404

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 14.04.2026, 18:24:26 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: ja se dorzucilem wczoraj. Mam łącznie 13+9. Tylko te pierwsze wzrosty to zdradliwe som..
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
13.04.2026, 18:27:53
  • 20
Gdybym tylko nie bał się bawić większą kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gielda
Ka4az - Gdybym tylko nie bał się bawić większą kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

#gielda

źródło: image_picker_18A1C2EA-47DD-4D5D-860F-0F8339E407E0-28351-000007F9AC226C4B

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 13.04.2026, 21:12:57 via Wykop
  • 3
@Ka4az: nie słuchaj ich, graj sobie za ile chcesz. Jak już jest zielono to zacznij delikatnie zwiększać stawki, ale nadal bez szaleństw. A potem już z górki, efekt kuli snieżnej :)
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3750
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 13.04.2026, 21:05:57 via Wykop
  • 0
@iniacz no i jak?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
13.04.2026, 07:25:38
  • 7
#gielda

Wy też przespaliście okazję?
perfumowyswir - #gielda 

Wy też przespaliście okazję?

źródło: IMG_9996

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 13.04.2026, 09:59:20 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: był tu wczoraj ziomeczek który naganiał :) Nie kupiłem, a rano świeżo po otwarciu jeszcze można było +2% Zamiast kupić to dodałem do obserwowanych. No nic przynajmniej xtb nie zawodzi..
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 13.04.2026, 11:40:05 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Dało się, włączyłem apke XTB o 9.02 i dodałem Mola do ulubionych miał wtedy +2%. Aż teraz sprawdziłem na wykresie minutowym czy mi się nie przywidziało i laga była o 9.03. Także fajnie.. mogłem kupić..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
10.04.2026, 12:57:13
  • 0
#gielda #xtb #meczennicyxtb

Chciałbym miec możliwość wyłaczenia/ukrycia spółek z NC w XTB

  • TAK! 19.8% (16)
  • NIE! 29.6% (24)
  • jest mi to obojętne 50.6% (41)

Oddanych głosów: 81

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 10.04.2026, 13:46:58 via Wykop
  • 0
@widmo82: i akcji ułamkowych..
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m--- 10.04.2026, 13:58:10 via Wykop
  • 2
@widmo82: Nie kupuję żadnych ułamków akcji, i mnie wkurza jak przełączam się miedzy wartość-wolumen przy zakupie i wskakują mi te ułamki do zakupu. Z chęcią bym zrezygnował w opcjach z tego tak aby były normalne całe akcje. Oczywiście rozumiem że ktoś chce sobie kupić 0.2 akcji LPP czy nawet czegoś mniejszego, ale powinna być opcja dla każdego aby to wyłączyć jeśli się chce.
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
10.04.2026, 10:08:07
  • 7
#gielda

Odnośnie tego co wczoraj pokazał wpłaty 900k w mBank
msr99 - #gielda 

Odnośnie tego co wczoraj pokazał wpłaty 900k w mBank

źródło: IMG_6368

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b-m---
b-m---
b-m--- 10.04.2026, 10:28:17 via Wykop
  • 1
@msr99: to znany trol @pogodny_mis65, wrzuciłem na czarną listę dawno temu - dużo całkiem niezłych zarzutek( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat ten post mi się pojawił bo byłem niezalogowany
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

B M

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking