Wpis z mikrobloga

@Gours: Czekaj, tytuł shorta brzmi, że Tusk chciał ściągać migrantów do Polski

Ale pod tweetem Tuska pisał, że ten już to robi.

To jak w końcu jest?
  • Odpowiedz
@Koziom dali ciała prawie tak samo mocno jak Mentzen, który bezpowrotnie stracił jedyny słuszny plan naprawy Polski, tylko dlatego, że zapomniał przedłużyć hosting serwera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gours: Mam taką odważną teorię, że PiS poszedł z Konfederacją na układ spisany na tym nieprzewróconym stoliku. Mianowicie PiS poprze kandydaturę Mentzena, a Konfederacja na kolejne wybory będzie w koalicji z PISem otrzymując intratne stanowiska w koalicyjnym rządzie.
  • Odpowiedz
@Gours: jedną z rzeczy, które dają mi spokojny sen, jest przekonanie graniczące z pewnością, że ten człowiek osiągnie jednocyfrowe poparcie w najbliższych wyborach prezydenckich ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
Mianowicie PiS poprze kandydaturę Mentzena


@Bushi13: z Krzysiem wszechpolskim to by mogło przejść ale nie z memcenem ( ͡° ͜ʖ ͡°) typ dosłownie spędził ostatnie kilka lat na nabijaniu kabzy programistom 15k, gówniarskich nagrywkach i teledyskach, sprzedawaniu piwa własnej marki i cichych (ale wyraźnych oraz zarejestrowanych) oświadczeniach że z PiSem nigdy przenigdy

Pamiętaj kto jest elektoratem PiS. Z młodymi by to może zadziałało, ale z memcele
  • Odpowiedz
Niesamowite. Dzisiaj kiedy wyszło, że PiS dał 360 tys. wiz imigrantom z Afryki i Azji, Mentzen postanowił nagrać klip, w którym w tym temacie… atakuje Tuska xD

I jak ja mam nie pisać o Konfedepisie?

@Gours: Kiedykolwiek wyjdzie jakaś zła wiadomość o PO albo PiSie, to ty zawsze znajdujesz sposób, by wykręcić kota ogonem i smarujesz wpisy, w których w tym temacie atakujesz Konfederację.
Ten wpis to doskonały tego przykład.
  • Odpowiedz
Mentzen wypuszcza materiał.

W materiale jedzie po PiS i po KO.

NEUROPKI: "Olaboga, Mentzen krytykuje KO, na pewno pisior!!!!"

Jeszcze napiszcie, że chwali Dude, który nie pojechał do powodzian, ale "zapomnijcie" wspomnieć że za to samo w tym samym momencie pochwalił Holowanie i że chodzi i to, żeby nie utrudniać działań służbom walczącym z żywiołem.
  • Odpowiedz