Wpis z mikrobloga

Po wczorajszej awanturze Waldemar Buda i Przemysław Wipler wycofują się z uczestnictwa w kongresie organizowanym przez PZFD ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolanka: haha :D Czyli jednak mamy wpływ na rzeczywistość. Nie to co tutaj mówią niektóre osoby, że nic nie warto robić. Właśnie warto widać, że oddolna inicjatywa i sprawa ma przełożenie na polityków. Presja społeczna ma sens! Zapamiętajcie to Mirki i Mirableki aby walczyć i nie poddawać się. Wielu osobom jest na rękę abyście się poddali.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: myślę, że warto by zawiązać grupę walczącą ze strefami wpływów. Akcja z nieruchomościami pokazała, że w sumie skromna grupa ludzi potrafi poruszyć tłumy swoimi działaniami.
  • Odpowiedz
myślę, że warto by zawiązać grupę walczącą ze strefami wpływów. Akcja z nieruchomościami pokazała, że w sumie skromna grupa ludzi potrafi poruszyć tłumy swoimi działaniami.


@Czekolatka: myślałem o tym ale to nie takie proste. Bo o ile nieruchomości to masz część społeczeństwa o odmiennych poglądach politycznych ale rozumiejących, że aktualna polityka mieszkalnictwa jest nie do przyjęcia. Natomiast powiedzmy teraz zaczniesz robić temat przykładowy aborcja nagle się okaże, że część z
  • Odpowiedz
@acpiorundc: wykop ciągle ma kilka milionów wejść. To jest wbrew pozorom potężny program opiniotwórczy gdzie poza spierdoksami siedzą tez eksperci w wielu dziedzinach.
Jeśli ktoś próbuje ci wmówić ze nie warto czegoś robić to znaczy że z jakiegoś powodu obawia się że możesz zacząć coś robić (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz