Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: Już bez przesady, mamy ciepło od początku maja (w majówke było pamiętam w tym roku 22 stopnie) i prognozy pokazują, że będzie jeszcze po 20 stopni w październiku, w dodatku mieliśmy bardzo ciepły luty, gdzie uwaga był dzień gdzie było 17 stopni xD, a dni w tym roku z ponad 30 stopniowym upałem było ponad 25 w Rzeszowie. Więc tak naprawdę to lato to trwa pół roku już w
  • Odpowiedz
śniego to może 2 tygodnie poleży.


@dsomgi00: o 2 tygodnie za długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą to nawet nie o śnieg i temperatury chodzi, a o długość dnia. J----e polityki nie mogą chociaż tyle dla ludzi zrobić i zostawić nam czasu letniego na zimę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mam_spanko chłopie jest prawie październik a na dworze 25 stopni. Lato obecnie trwa od maja do września takze ten wykres to taki z d--y. W sumie w zimie będzie ok 10 stopni więc też nie można nazywać tego zima. Ot pora deszczowa i sucha
  • Odpowiedz
@mam_spanko: histeryzujecie. Odkąd mieszkam w Skandynawii to tęsknię za łagodnymi zimami w Polsce. Znaczy bardzo uroczo to tu na północy wygląda ale uwierz mi że odśnieżanie w maju może nudzić :P
  • Odpowiedz
będzie jeszcze po 20 stopni w październiku


@dsomgi00: Kij z tym że będzie max 20* przez godzinę, skoro średnia dobowa będzie koło 10. Tej nocy przykładowo u mnie ma być koło 6*, już teraz o 19:55 jest 13,9 i spada z trendem -2.7/h.
U nas jest problem taki że przez większość lata jest upał że się żyć odechciewa, ostatnie 2 tygodnie lata są spoko a później robi się chłodno, dalej
  • Odpowiedz
mamy ciepło od początku maja (w majówke było pamiętam w tym roku 22 stopnie) i prognozy pokazują, że będzie jeszcze po 20 stopni w październiku


@dsomgi00: Za mało.
  • Odpowiedz
U nas jest problem taki że przez większość lata jest upał że się żyć odechciewa, ostatnie 2 tygodnie lata są spoko a później robi się chłodno, dalej zimno, deszczowo i dzień nagle staje się wyraźnie krótszy.


@variat: Ten argument potrafie kupic, ale przy wszystkich wadach i zaletach wole jednak krotszy dzien i zimno/deszczowo, niz piekarnik 33+ stopni, w ktorym tak jak piszesz, zyc sie odechciewa... W tym momencie pogoda jest
  • Odpowiedz