Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #p0lka

kobiety tak strasznie oburzają się o związki gdzie jest znaczna różnica wieku, na przykład 17:40 albo 15:30, ale to chyba z zazdrości
bo taka małolata szczerze i bezwarunkowo kocha, a Wy jesteście niezdolne do takich uczuć. W głowie tylko arkusz z excela zawierający dane zarobkowe potencjalnych konkubentów
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W głowie tylko arkusz z excela zawierający dane zarobkowe potencjalnych konkubentów


@Damntrain: Śmiem twierdzić, że młode siksy też sobie to jakoś kalkulują, może tylko lepiej udają tą "szczerą, bezwarunkową miłość". Panowie w ich wieku dopiero muszą dojść do jakiegoś statusu społecznego (o ile nie są banankami), a z takim starszym to easy ride. Może ją gdzieś zabierać, kupować pierdoły, a dla niej to tylko kwestia odpowiedniego owinięcia sobie go wokół
  • Odpowiedz
@Suchy97: To wiek przyzwolenia raczej dla rówieśników lub niewiele starszych, a nie starych dziadów. Mam córkę w tym wieku i wiem, że to jeszcze dziecko mimo, że wygląda już kobieco. Chyba, że chodzi tylko o ruchanie, ale wtedy właśnie krzywdzisz niedoświadczone dziecko. Obyś nigdy na to nie musiał patrzeć z drugiej strony jako ojciec, której córka zadaje się z jakimś starym pierdołą.
  • Odpowiedz
@Damntrain: trochę przesada z tymi 15... ja w wieku 36 lat umawiam się z 21 i 22 latkami. Kiedyś uważałem, że 10 lat różnicy to dużo, a teraz to jest minimum choć jakby coś zaiskrzyło z 28 latka to nie używałbym kalkulatora. Starsze kobiety poza wiadomym wyglądem jeśli są same to mają dramatyczne charaktery i vexcela w głowie - nie warto, nie ma żadnej wartości dodanej.
  • Odpowiedz
  • 0
@rafalekzpuszczy: wiek mężczyzny zawyżyłem skrajnie, prowokacyjnie wręcz - osobiście nie znam żadnego chłopa w tym wieku który jest w związku z piętnastolatką, ale na przykład 16:24 już tak.

@Satan_Was_a_Babyboomer

Z tego co pamiętam to rówieśniczki za bardzo nawet nie udawały tylko korzystały z tego że owinęły sobie starego dziada
  • Odpowiedz
no pewnie zdarzają się takie rzeczy, i co?


@Damntrain: No jeżeli obu stronom to odpowiada to nic mi do tego.
Tylko że absurdem jest myślenie że ktoś taki Ciebie szczerze pokocha bo może jeszcze nie ma excela w głowie jak starsze ale też jej zachowanie będzie uzależnione od korzyści.
  • Odpowiedz
  • 1
@rafalekzpuszczy: aha, no tak, zapomniałem że z każdą kobietą z która się ktoś spotyka trzeba być w związku. rozumiem, że twoja córka nie ma kolegów, przyjaciół, czy czegoś więcej? zresztą, pewnie nawet by ci nie powiedziała patrząc na twoje reakcje
  • Odpowiedz