Wpis z mikrobloga

@NTCO: masz 10 lat?
inflacja, nowe podatki jak kapitał go nie zostawi? w tym kraju normalnie się nie dorobi aż tyle żeby mu to nie było groźne
  • Odpowiedz
@EnderWiggin @NTCO Ale po co mu ten kapitał? Już nie mówiąc o tym, że żeby dużo zarabiać, to trzeba być naprawdę zdolnym. Ważne żeby mieć za co opłacić rachunki i zjeść oraz na podstawowe potrzeby, przegrywowi więcej nie potrzeba. Bo samemu to i tak wegetacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@wmja Wszystko po trochu: morda przeciętna, niski wzrost 173 cm, wszystkie zęby i włosy :)

Ale chyba raczej problem jest całkowity brak dynaminy, bajery, pewność siebie itd...
  • Odpowiedz
@bulbulator90: ale to się da powoli ale wyćwiczyć - ja tak miałem kilka lat temu. Najpierw siłka, to sporo buduje, drobne kontakty, krok po kroku i do przodu. Ale zrób plan
  • Odpowiedz
  • 1
@wmja XDD na siłkę chodze od 1,5 roku regularnie. Czy laski zaczęły magicznie zwracać na mnie uwagę? Domyśl się...

Co wyćwiczyć? Swoją naturę zmienić? Czytaj: s----------e? To nie ma co naprawiać, zwłaszcza w tym wieku...
  • Odpowiedz
@bulbulator90: boże z wami jak z dziećmi. Domyśl się - tak do mnie już po drugim same zaczeły zagadywać 3 laski, albo jeszcze na pierwszym. Nie pamiętam. A nie, czekaj, na żadnym i żadna. Mówie ci spierdoxie, że DA SIE powoli coś zrobić, a nie że nagle dostaniesz temat na tacy.
Toksyczność mógłbyś zmienić, ale po co jak można narzekać i winić cały świat.
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Została jedna - ale może być za trudna - musisz wyjść znacznie dalej poza strefe swojego komfortu, to orbitujesz za blisko narzekając że nie działa. Pozdrawiam
  • Odpowiedz