Wpis z mikrobloga

Damn ale ta trylogia była dobra. Dodatkowo ten motyw, żeby w 2 części cofnąć się w czasie i przedstawić genezę silosow, a następnie połączyć to z 3 częścią, która jest bezpośrednia kontynuacja 1, zajebiste!

Mocno polecam, szczególnie gdy ktoś lubi motyw postapo (jak np Metro 2033).

#silos #ksiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ZlodziejBilonownic: Outpost nie czytałem, więc ciężko powiedzieć. Natomiast Silos jest łatwiejszy w odbiorze niż Metro. Ma tez świetny klimat i fajne napisane postacie.

@Blaskun Puszczają ale dopiero w listopadzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejenes: Jestem dosc swiezo po 3 tomie i musze powiedziec, ze mnie koncowka rozczarowala. Cala seria to raczej taki przecietniak. Wzialem sie za serie po serialu na Apple tv
  • Odpowiedz
  • 0
@Erlade: Zgadzam się, sama końcówka została potraktowana trochę po macoszemu i skrócona. Jest lekki niedosyt ale jako całokształt pozycja naprawdę mi siadła.
  • Odpowiedz
@ejenes: Moze to wina tego, ze widzialem najpierw serial. Rebecca Ferguson odwalila kawal dobrej roboty. Nie powiem zeby mi sie jakos zle czytalo serie ale mialem takie wrazenie, ze jesli chodzi o postacie i swiat przedstawiony to bylo dosc plytko. A 3 tom jakos tak szybko szybko bo zaraz musi byc koniec.

Na reddicie widzialem, ze autor planuje cos w rodzaju kontunuacji, historia o innych silosach czy cos w ten
  • Odpowiedz
  • 0
@tomeczek: Ja właśnie przez serial sięgnąłem po książki. Zabrakło cierpliwości żeby czekać na 2 sezom, chciałem wiedzieć co będzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Erlade: Podobnie, aczkolwiek postacie mi sie podobały, szczególnie Donald
  • Odpowiedz